text.skipToContent text.skipToNavigation

Paracetamol EG 1000 mg 10 Tabletten

Dit is een geneesmiddel, lees aandachtig de bijsluiter. Geen langdurig gebruik zonder medisch advies. Buiten het bereik van kinderen houden. Vraag advies aan uw arts of apotheker. Neem contact op met uw arts als u bijwerkingen ondervindt.

Dit is een geneesmiddel, lees aandachtig de bijsluiter. Geen langdurig gebruik zonder medisch advies. Buiten het bereik van kinderen houden. Vraag advies aan uw arts of apotheker. Neem contact op met uw arts als u bijwerkingen ondervindt.

niet-contractuele foto

Pijnstillers op basis van paracetamol om pijn te verlichten en koorts te verminderen.
Pijnstillers op basis van paracetamol om pijn te verlichten en koorts te verminderen.
De bijsluiter downloaden
Maximale toegelaten prijs €3,26
Onze prijs €3,10
Tijdelijk niet beschikbaar (web)
HOEVEELHEID

Dit geneesmiddel kan geleverd worden in de volgende landen:
België

Gratis levering in uw Medi-Marketwinkel of vanaf € 59 aankopen

kenmerken

Naam product Paracetamol EG 1000 mg 10 Tabletten
Leverancier EG NV/SA
Paracetamol
Herroeping Neen
CNK 4180311

Meer details

Samenstelling

  • De werkzame stof in Paracetamol EG is paracetamol. Elke filmomhulde tablet bevat 500 mg of 1000 mg paracetamol.

  • - De andere stoffen in Paracetamol EG zijn: tabletkern: gepregelatiniseerd maïszetmeel, hydroxypropylcellulose, talk en magnesiumstearaat; filmomhulling: polyvinylalcohol, macrogol 3350 en talk.

Gebruik

De tablet dient met een glas water te worden ingeslikt. De tablet kan verdeeld worden in gelijke doses.

Paracetamol EG 1000 mg filmomhulde tabletten is niet geschikt voor kinderen die minder dan 33 kg wegen (jonger dan ongeveer 10 jaar). Voor deze patiëntengroep zijn andere formuleringen en dosissterktes verkrijgbaar.

Lichaamsgewicht (leeftijd) Enkele dosis [tablet] Interval Maximale dagelijkse dosis tussen doses

33 kg - 41 kg (ongeveer 10-12 jaar) 41 kg - 50 kg (ongeveer 12-15 jaar)

500 mg paracetamol (0.5 tablet)
500 mg paracetamol (0.5 tablet)

6 uur 4 uur

2000 mg paracetamol (2 tabletten)
3000 mg paracetamol (3 tabletten)

Volwassenen en adolescenten (lichaamsgewicht > 50 kg)
De gebruikelijke dosering is 500 mg tot 1000 mg elke 4 tot 6 uur tot een maximum van 3 g per dag. Als de pijn of koorts ernstiger wordt, mag de dagelijkse dosis verhoogd worden tot 4 g per dag.
Het toedieningsinterval dient ten minste 4 uur te bedragen. Men mag niet meer dan 1 g per keer innemen en de maximale dagelijkse dosis bedraagt 4 g.

De maximale dagelijkse dosis bij volwassenen die minder dan 50 kg wegen bedraagt 60 mg/kg/dag. Gebruik Paracetamol EG niet langer dan drie dagen zonder medisch advies.

GRATIS LEVERING

In uw Medi-Marketwinkel of thuis vanaf € 59 aankopen

Online betaling

100% beveiligd

Prijs

Een voordeel (*) berekend in verhouding tot de aanbevolen nationale prijs van de leverancier (**)

Klantendienst

Beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u00 tot 12u30 en van 13u30 tot 17u00
+32 (0)2 705 83 35

paiment paiment Paiment per per Price shipping shipping Shipping support support Support pharma location Location gift Gift user User basket Basket menu checked out-of-stock weak-stock gift gift shipping giftbox zoom-in cart