text.skipToContent text.skipToNavigation
COVID19: raadpleeg onze verbintenissen.

Antigriphine 500mg 20 tabletten

Dit is een geneesmiddel, lees aandachtig de bijsluiter. Geen langdurig gebruik zonder medisch advies. Buiten het bereik van kinderen houden. Vraag advies aan uw arts of apotheker. Neem contact op met uw arts als u bijwerkingen ondervindt.

Dit is een geneesmiddel, lees aandachtig de bijsluiter. Geen langdurig gebruik zonder medisch advies. Buiten het bereik van kinderen houden. Vraag advies aan uw arts of apotheker. Neem contact op met uw arts als u bijwerkingen ondervindt.

Photo non contractuelle

Pijnstillend, koortswerend, tegen koorts en pijn, griepsymptomen
Pijnstillend, koortswerend, tegen koorts en pijn, griepsymptomen
De bijsluiter downloaden
Onze prijs 6,18€
In voorraad (web)
HOEVEELHEID

Dit geneesmiddel kan geleverd worden in de volgende landen:
BelgiëFrankrijkLuxemburgNederland

Toevoegen aan uw winkelmand

Gratis levering in uw Medi-Marketwinkel of vanaf € 59 aankopen

kenmerken

Naam product Antigriphine 500mg 20 tabletten
Leverancier PERRIGO
Herroeping Neen
CNK 1555846

Meer details

Volledige beschrijving:

ANTIGRIPHINE: tegen pijn en koorts

Samenstelling

  • De werkzame stoffen zijn paracetamol en cafeïne.
  • De andere bestanddelen zijn:
kern van de filmomhulde tablet: gepregelatiniseerd zetmeel, maiszetmeel, polyvidon, kaliumsorbaat, talk, stearinezuur, natriumcroscarmellose, gezuiverd water;
coating van de filmomhulde tablet: hypromellose en triacetine.

Gebruik

Volwassenen:

  • 1 of 2 filmomhulde tabletten, tot 3 maal per dag

Kinderen:

  • Kinderen vanaf 12 jaar: 1 filmomhulde tablet, tot 3 maal per dag
  • Kinderen jonger dan 12 jaar: niet aanbevolen

Toediening:

  • Neem de tabletten met een glas water.
  • Tussen twee innamen moet minstens 4 uur liggen. In geval van chronisch alcoholisme moet tussen twee innamen minstens 8 uur liggen.
  • Gebruik dit geneesmiddel zo kort mogelijk en enkel als er symptomen aanwezig zijn. Wordt uw klacht na 5 dagen niet minder, of wordt hij zelfs erger? Neem dan contact op met uw arts.2
  • Gebruik dit geneesmiddel niet tegelijk met andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten.
  • De aangegeven dosis niet overschrijden; volwassenen mogen maximaal 6 tabletten per dag nemen, kinderen vanaf 12 jaar maximaal 3 tabletten per dag.
  • Bij patiënten met een verminderde leverfunctie moet de dosis lager zijn.

Eigenschappen

Geneesmiddel niet op medisch voorschrift.
Dit geneesmiddel bevat cafeïne. Drink niet te veel cafeïnebevattende dranken (bijv. thee, koffie en andere cafeïnebevattendedranken) als u dit geneesmiddel neemt. Een hoge cafeïneconsumptie kan aanleiding geven tot slaapproblemen, beven, een onaangenaam gevoel in de borst als gevolg van hartkloppingen.
Het gebruik van dit middel wordt afgeraden tijdens de zwangerschap.Het gebruik van dit middel gedurende de periode dat u borstvoeding geeft, moet worden vermeden.

GRATIS LEVERING

In uw Medi-Marketwinkel of thuis vanaf € 59 aankopen

Online betaling

100% beveiligd

Prijs

Een voordeel (*) berekend in verhouding tot de aanbevolen nationale prijs van de leverancier (**)

Klantendienst

Beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9 tot 16.30 uur
+32 (0)2 705 83 08

paiment paiment Paiment per per Price shipping shipping Shipping support support Support pharma location Location gift Gift user User basket Basket menu checked out-of-stock weak-stock gift gift shipping giftbox zoom-in cart