text.skipToContent text.skipToNavigation
Covid zelftesten en 4in1 zelftesten beschikbaar

Widmer Peeling Gezicht Zonder Parfum 50ml

niet-contractuele foto

Acné - Onzuiverheden

Peeling voor het gezicht. Hydraterende peeling. Afspoelbaar met water. Zorgt voor een intensieve reiniging van de huid en verwijdert verhoornde cellen. Mee-eters, zwarte puntjes en ander onzuiverheden verdwijnen. Zonder parfum.
Peeling voor het gezicht. Hydraterende peeling. Afspoelbaar met water. Zorgt voor een intensieve reiniging van de huid en verwijdert verhoornde cellen. Mee-eters, zwarte puntjes en ander onzuiverheden verdwijnen. Zonder parfum.
Voordeel*
Onze prijs €14,02
In voorraad (web)
HOEVEELHEID
Toevoegen aan uw winkelmand

Gratis levering in uw Medi-Marketwinkel of vanaf € 59 aankopen

kenmerken

Naam product Widmer Peeling Gezicht Zonder Parfum 50ml
Leverancier WIDMER LOUIS
Inhoud 50ml
Intolerance Zonder parfum
Farmaceutische vorm Gel
Merk Louis Widmer
Herroeping Ja, behalve indien opengemaakt
CNK 2320877

Meer details

Volledige beschrijving:

BASIS: GEL

  • pH 6,5
  • Niet comedogeen, afspoelbaar met water
  • Hydraterende peeling
  • Afspoelbaar met water

De Gezichtspeeling bevat extra-milde detergenten en ultrafijne polyethyleenkorreltjes (< 400 µm). De met water afspoelbare gel zorgt voor een diepgaande reiniging van de huid en verwijdert de verhoornde cellen. Deze werking is vooral gewenst bij een seborreïsche en verdikte huid. Bij regelmatig gebruik van de Gezichtspeeling, verdwijnen comedonen, mee-eters en overige onzuiverheden. De huid wordt voelbaar fijner.

De Gezichtspeeling wordt ook aanbevolen voor een grondige reiniging van de normale huid. Door deze behandeling wordt de doorbloeding gestimuleerd, wat voor een gezonde huid zorgt. De indringing van verzorgende crèmes wordt vergemakkelijkt, wat leidt tot een meer doeltreffende werking.

De biostimulatoren en de carbamide hydrateren de huid; ze wordt weer soepel en elastisch. Panthenol verbetert de vochtretentie en kalmeert de geïrriteerde huid. Een derivaat van jojobaolie maakt het effect van de polyethyleenkorreltjes compleet via een zachte biologische peeling.

Samenstelling

Aqua, Polyethylene, Propylene Glycol, Acrylates Copolymer, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Urea, Polyacrylamide, Panthenol, Jojoba Esters, Phenoxyethanol, C13-14 Isoparaffin, Sodium Hydroxide, Glycerin, Laureth-7, Sorbitol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Collagen Amino Acids, Sodium Benzoate, CI 73360, Talc, CI 77510

(FVN2011.042)

Gebruik

Voor de normale huid, de Gezichtspeeling 1–2 keer per week gebruiken. Breng de gel aan d.m.v. lichte ronde bewegingen, laat enkele minuten inwerken, spoel vervolgens met lauw water af. Gebruik daarna het Tonicum zonder Alcohol van Louis Widmer.

In geval van onvolmaaktheden of in geval van een seborrheïsche huid, de Gezichtspeeling 2-3 keer per week gebruiken. Breng de emulsie aan d.m.v. lichte ronde bewegingen, laat enkele minuten inwerken, spoel vervolgens met lauw water af. Gebruik daarna het Tonicum zonder Alcohol van Louis Widmer om de huid te zuiveren en te verfrissen.

Opmerking: de Gezichtspeeling niet gebruiken nabij de oogomtrek. Vermijd contact met de ogen tijdens het afspoelen. De Gezichtspeeling wordt afgeraden in geval van rosacea, couperose, periorale dermatitis, geïrriteerde huid of bij zonnebrand.

Eigenschappen

  • Biostimulatoren (2 %)
  • Carbamide (2 %)
  • Panthenol (1 %)
  • Polyethyleenkorrels (6.5 %)
  • Derivaat van jojobaolie (0.8 %)

GRATIS LEVERING

In uw Medi-Marketwinkel of thuis vanaf € 59 aankopen

Online betaling

100% beveiligd

Prijs

Een voordeel (*) berekend in verhouding tot de aanbevolen nationale prijs van de leverancier (**)

Klantendienst

Beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9 tot 16.30 uur
+32 (0)2 705 83 08

paiment paiment Paiment per per Price shipping shipping Shipping support support Support pharma location Location gift Gift user User basket Basket menu checked out-of-stock weak-stock gift gift shipping giftbox zoom-in cart