Acetylcysteine EG 600mg 10 Zakjes

Acetylcysteine EG 600mg 10 Zakjes
Dit is een geneesmiddel, lees aandachtig de bijsluiter. Geen langdurig gebruik zonder medisch advies. Buiten het bereik van kinderen houden. Vraag advies aan uw arts of apotheker. Neem contact op met uw arts als u bijwerkingen ondervindt.Niet-contractuele foto
Onze prijs

€ 5,71

Maximale toegelaten prijs € 6,02

In voorraad (web)

Beschrijving

Maakt het slijm van de bovenste luchtwegen vloeibaar, mucolyticum en expectorans, slijmhoest. Citroenaroma. Suikervrij.

Gratis levering in uw Medi-Market winkel of vanaf € 59 aankopen

Eigenschappen

Product naam:

Acetylcysteine EG 600mg 10 Zakjes

Leverancier:

EG NV/SA

Smaak:

Citroen

Herroeping:

Neen

CNK:

1286269

Meer details

Samenstelling

  • De werkzame stof in Aciclovir EG is aciclovir. Een tablet bevat 8 mg aciclovir.
  • De andere stoffen in Aciclovir EG zijn microkristallijne cellulose, natriumzetmeelglycolaat, copolyvidone, magnesiumstearaat en colloidaal watervrij siliciumdioxide.
Acetylcysteine EG 600mg 10 Zakjes - Vette hoest | Online apotheek - Medi-Market