Gratis winkellevering
Verzending de volgende werkdag
10.000 referenties in gezondheid en welzijn
Uw parafarmaciemerken aan de beste prijzen*

Bell’Anesse Biologische Zeep met Ezelinnenmelk 60 g

Bell’Anesse Biologische Zeep met Ezelinnenmelk 60 g
Niet-contractuele foto
Promo image

Ontdek onze nieuwste leveringen en nieuwe referenties die net beschikbaar zijn. Een selectie die u niet mag missen!

Voordeel*
Onze prijs

€ 2,17

€ 2,29**€ 36,17 / kg

In voorraad (web)

Beschrijving

Reinigt de huid dagelijks en helpt haar tegelijkertijd te voeden, te hydrateren en te verzachten dankzij biologische ezelinnenmelk. Deze zeep is geschikt voor de normale, gemengde, zeer droge en gevoelige huid en kan dagelijks worden gebruikt. De formule bevat ook glycerine en zoete amandelolie. De formule is rijk aan ezelinnenmelk, een bron van vitaminen en vetzuren. Helpt de zachtheid en de natuurlijke uitstraling van de huid te behouden en reinigt haar grondig.

Gratis levering in uw Medi-Market winkel of vanaf € 59 aankopen

Eigenschappen

Product naam:

Bell’Anesse Biologische Zeep met Ezelinnenmelk 60 g

Leverancier:

2CME

Merk:

Bell'ânesse

Herroeping:

Ja, behalve indien opengemaakt

CNK:

4826822

Meer details

Volledige beschrijving

Deze hydraterende biologische zeep van ezelinnenmelk is ideaal voor dagelijks gebruik voor alle huidtypes, zelfs voor de gevoelige huid. Deze zeep, die bijzonder rijk is aan ezelinnenmelk, verzorgt je huid door haar te verzachten en grondig te reinigen.

Bescherm je huid tegen uitdroging!
Biologische ezelinnenmelk wordt al duizenden jaren erkend voor zijn uitzonderlijke deugden en voor het verzachten van vele kwalen. Rijk aan vitaminen en vetzuren, is het een natuurlijke tensor, revitaliserend en regenererend voor de huid.

Voed en reinig je huid diep door elke dag onze biologische ezelinnenmelkzeep te gebruiken. Zo blijft je huid stralend en zacht. Onze biologische zeep van ezelinnenmelk laat geen vettig laagje achter, maar dringt je huid binnen en voedt haar met alle vitaminen.

Samenstelling

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Palm Kernel Acid, Donkey Milk, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, CI 77891 (Titanium Dioxide), Alpha-Isomethyl Ionone