
Niet-contractuele foto
Biocyte Collagen Max Superfruits Poeder Pot 260 g

Niet-contractuele foto
Nationaal Aanbevolen prijs € 37,00**
Onze prijs
€ 35,15Tijdelijk niet beschikbaar (web)
Beschrijving
Voedingssupplement. Complete formule van collageen in poedervorm. Helpt om te beschermen tegen tekenen van veroudering. Smaak van rode vruchten en munt.
Gratis levering in uw Medi-Market winkel of vanaf € 59 aankopen
Eigenschappen
Product naam: | Biocyte Collagen Max Superfruits Poeder Pot 260 g |
---|---|
Leverancier: | BIOCYTE BENELUX |
Merk: | Biocyte |
Vorm: | Poeder |
Smaak: | Munt, Rode vruchten |
Herroeping: | Ja, behalve indien opengemaakt |
CNK: | 3676590 |
Meer details
Volledige beschrijving
Collageen is een van de essentiële ""bouwstenen"" van de huid. Het is het belangrijkste bestanddeel van de structuur en zorgt voor de dichtheid en weerstand.
Na verloop van tijd vertraagt de collageenproductie aanzienlijk. De huid verslapt, wordt minder dicht en er ontstaan rimpels: dit zijn de eerste tekenen van huidveroudering.
Biocyte, expert op het gebied van nutricosmetica, heeft Collagen Max Superfruits ontwikkeld, geformuleerd met een hoge concentratie collageen, acai-extract en acerolapoeder.
De vitamine C in acerola draagt bij tot de normale collageenvorming om een normale huidfunctie te garanderen.
Met zijn heerlijke bessen- en muntsmaak zal 1 dagelijkse dosis u de optimale concentratie van anti-aging voordelen bieden naast een bron van genot.
"Samenstelling
Ingrediënten: Collageenhydrolysaat; Maltodextrine; Natuurlijke aroma's; Acai extract (Euterpe oleracea Mart.); Geconcentreerd acerola vruchtensap poeder (Malpighia glabra L.) inclusief vitamine C; Geconcentreerd bietensap poeder (Beta vulgaris L. ); Zuurstof (appelzuur); Natriumhyaluronaat (waarvan hyaluronzuur); Antiklontermiddel (magnesiumcarbonaat); Kleurstof (bètacaroteen); Zoetstoffen (steviolglycosiden uit Stevia).