
Dit product is nooit meer beschikbaar
Niet-contractuele foto
Dit product is nooit meer beschikbaar
Beschrijving
Douchegel zonder zeep. Hoge tolerantie. Voor de gevoelige en delicate huid. Deze met aloë vera verrijkte douchegel respecteert de fysiologische pH van de huid. Zachte wasbasis. Zonder parabeen. De delicate geur van witte roos en roze peper doet denken aan de kortstondige Fleur de Vigne, die slechts enkele dagen bloeit in juni.
Gratis levering in uw Medi-Market winkel of vanaf € 59 aankopen
Eigenschappen
Product naam: | Caudalie douchegel Fleur De Vigne 200ml |
|---|---|
Leverancier: | CAUDALIE |
Merk: | Caudalie |
Inhoud: | 200ml |
Intolerance: | Zonder parabenen, Zonder zeep |
Farmaceutische vorm: | Douchegel |
Herroeping: | Ja, behalve indien opengemaakt |
CNK: | 2402808 |
Meer details
Volledige beschrijving
Deze zeepvrije douchegel met aloë vera heeft een zacht reinigende basis van plantaardige oorsprong die de fysiologische pH van de huid respecteert. De zalige geur met delicate witte rozen en roze peper roept de geur van de vluchtige wingerdbloesem op die slechts enkele dagen in juni bloeit.Geknipt voor wie de douche wil veranderen in een moment van absolute ontspanning met deze nectarformule met de delicate geur van wingerdbloesem.
Samenstelling
AQUA (WATER), DECYL GLUCOSIDE*, SODIUM COCOYL GLUTAMATE*, GLYCERIN*, PARFUM (FRAGRANCE), SUCROSE COCOATE*, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM GLUTAMATE*, SODIUM CHLORIDE, CAPRYLYL GLYCOL, POTASSIUM SORBATE, COCONUT ACID*, CITRIC ACID*, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, CITRONELLOL, LINALOOL (079/039)*origine végétale / plant origin
Gebruik
Laten schuimen op de vochtige huid. Wordt gemakkelijk afgespoeld zodat enkel de zalige geur van wingerdbloesem achterblijft.
