Eucerin After-Sun Sensitive Relief Gel-Crème Gezicht en Lichaam Tube 200ml

product image
Eucerin After-Sun Sensitive Relief Gel-Crème Gezicht en Lichaam Tube 200ml
Niet-contractuele foto
Voordeel*
Onze prijs

€ 13,65

€ 23,95**€ 68,25 / l

In voorraad (web)

Beschrijving

Verfrissende aftersun gel-crème voor gezicht en lichaam, geschikt voor alle huidtypes, ook de gevoelige huid en huid met neiging tot reacties door de zon. De formule met Licochalcone A en glycyrrhetinezuur verzacht de door zon belaste huid, beschermt tegen vrije radicalen en ondersteunt het huideigen DNA-herstelmechanisme. Hydrateert onmiddellijk en langdurig, met een lichte textuur die niet vet aanvoelt en niet plakt. Ook geschikt voor kinderen na blootstelling aan de zon.

Gratis levering in uw Medi-Market winkel of vanaf € 59 aankopen

Eigenschappen

Product naam:

Eucerin After-Sun Sensitive Relief Gel-Crème Gezicht en Lichaam Tube 200ml

Leverancier:

BEIERSDORF

Merk:

Eucerin

Gamma:

Eucerin Sun

Inhoud:

200ml

Farmaceutische vorm:

Gel

Herroeping:

Ja, behalve indien opengemaakt

CNK:

4232377

Meer details

Volledige beschrijving

Eucerin Aftersun Sensitive Relief Gel-Cream

Kalmeert de door de zon gevoelige en geïrriteerde huid onmiddellijk en herstelt de huidbeschadiging door de zon.

Het innovatieve CELLULAR REPAIR kalmeert de door de zon belaste, geïrriteerde huid met Licochalcone A dat beschermt tegen vrije radicalen en glycyrrhetinezuur dat het eigen DNA-herstelmechanisme van de huid ondersteunt om door de zon veroorzaakte huidbeschadiging te verminderen.

Hydrateert de huid onmiddellijk en langdurig. Fris en verkoelend. Niet vet en niet plakkerig. Aangenaam geurend en geschikt voor kinderen.

Klinische en dermatologische onderzoeken

Klinische en dermatologische studies bewijzen een zeer goede huidverdraagzaamheid op alle huidtypes, zelfs voor de gevoelige huid en de huid die gevoelig is voor zonneallergie.

Eigendommen

  • Lichtere textuur
  • Licht geurend

Samenstelling

Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Panthenol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Isopropyl Palmitate, Glyceryl Stearate SE, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Alcohol, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Glycyrrhetinic Acid, Tocopherol, Pantolactone, Tapioca Starch, Sodium Hydroxide, Dimethicone, Phenoxyethanol, Sodium Cetearyl Sulfate, Citric Acid, Carbomer, Parfum