
Niet-contractuele foto
Louis Widmer Hydraderm Nachtemulsie 50 ml

Niet-contractuele foto
€ 26,16
In voorraad (web)
Beschrijving
Niet-geparfumeerde nachtemulsie met gefragmenteerd hyaluronzuur dat samenwerkt met het aminozuurcomplex in de diepe huidlagen, panthenol dat de huid kalmeert, vitamine A dat bijdraagt aan het evenwicht van de verhoorning, en vitamine E dat inwerkt op de huidbarrière en het herstelmechanisme van de huid stimuleert. Trekt onmiddellijk diep in de huid. Lichte textuur. 0% microplastics. Vegan.
Gratis levering in uw Medi-Market winkel of vanaf € 59 aankopen
Eigenschappen
Product naam: | Louis Widmer Hydraderm Nachtemulsie 50 ml |
|---|---|
Leverancier: | WIDMER LOUIS |
Merk: | Louis Widmer |
Herroeping: | Ja, behalve indien opengemaakt |
CNK: | 4766481 |
Meer details
Volledige beschrijving
De dagemulsie met beschermingsfactor UV 30 brengt de teint weer in balans. De nachtemulsie kalmeert de huid. Beide producten zijn ideaal voor de huid die gevoelig is voor rosacea en couperose. Ze verminderen roodheid doeltreffend dankzij de actieve bestanddelen die de bloedvaten versterken.
Samenstelling
Met Silidine® (microalgen) 3 %, SensAmone P5 1 %,Actibiome PE 1 %, biostimulatorencomplex 5 %, vitamine E 1 %, panthenol 0,5 %
