
Dit product is nooit meer beschikbaar
Niet-contractuele foto
Somex Emulsion Intima 100ml

Dit product is nooit meer beschikbaar
Niet-contractuele foto
€ 10,67
Dit product is nooit meer beschikbaar
Beschrijving
Voor de intieme hygiëne. Bij man en vrouw. Zonder alcohol, zonder zeep. Om de vaginale en anale regio te verzorgen. Voor de verzorging en verlichting van de rode en gevoelige huid. Verzacht en verlicht verzwakte slijmvliezen. pH 5,5.
Gratis levering in uw Medi-Market winkel of vanaf € 59 aankopen
Eigenschappen
Product naam: | Somex Emulsion Intima 100ml |
|---|---|
Leverancier: | NOVUM PHARMA |
Merk: | Somex |
Inhoud: | 100ml |
Intolerance: | Zonder alcohol, Zonder zeep |
Farmaceutische vorm: | Emulsie |
Herroeping: | Ja, behalve indien opengemaakt |
CNK: | 0434753 |
Meer details
Volledige beschrijving
Somex® Intima is een alcoholvrije emulsie die zorgt voor een optimale hygiëne van de anale en vaginale streek. Somex® Intima verzacht en brengt comfort aan de overgevoelige slijmvliezen. Deze verzorgende emulsie respecteert en herstelt de natuurlijke zuurgraad (pH = 5,5). Somex® Intima voorkomt irritatie. Irritatie veroorzaakt jeuk, die aanzet tot krabben. Krabben verhoogt de irritatie met als gevolg meer jeuk, dus nog meer krabben. Zo komt men in een vicieuze cirkel terecht, die leidt tot een chronisch ongemak. Somex® Intima verzacht de huid rond en van de meest intieme plekjes. Somex® Intima geeft soepelheid terug aan de huid. Somex® Intima vlekt niet en is niet vettig. Aanbevolen tijdens menstruaties, zwangerschappen, sexueel actieve periodes, bij aambeien en na elk toilet.
Samenstelling
Aqua/Paraffinum liquidum/Propyleneglycol/PEG-40 stearate/Laureth- 4/Glyceryl stearate/PEG-4 dilaurate/PPG-20 methyl glucose ether distearate/PEG-100 stearate/Sodium acetate/Carbomer/ Triethanolamine/Propylparaben/Dioctyl sodium sulfosuccinate/Parfum/Acetic acid/Benzyl benzoate.
Gebruik
Dagelijkse hygiëne: Somex® Intima vervangt gewone zeep. Verzorging: Somex® Intima aanbrengen op de geïrriteerde zone. Somex® Intima kan worden aangebracht op een washandje, een zachte spons of gewoon in de handpalm. Gebruik na douche, toiletbezoek en intiem contact.
Meer details
Zeepvrij - Geen parfum - Dermatologisch getest - pH 5,5
