Gratis winkellevering
Verzending de volgende werkdag
10.000 referenties in gezondheid en welzijn
Uw parafarmaciemerken aan de beste prijzen*

Weleda Berken Anti Cellulite Olie 100ml

product image
Weleda Berken Anti Cellulite Olie 100ml
Niet-contractuele foto
Voordeel*
Onze prijs

€ 14,50

€ 20,99**€ 145,00 / l

In voorraad (web)

Beschrijving

Berken Anti Cellulite Olie bevat een uitgekiende combinatie van actieve plantenextracten die de vetafbraak in de onderste huidlagen stimuleren en de afvoer van afvalstoffen en vocht activeren. De tarwekiemolie en het olie-extract van biologische rozemarijn bevorderen de doorbloeding en ondersteunen het herstellend vermogen van de huid en het bindweefsel. Bewezen effectief (+22% soepelere huid - test bij 4 weken lang 2x dagelijks gebruik)

Gratis levering in uw Medi-Market winkel of vanaf € 59 aankopen

Eigenschappen

Product naam:

Weleda Berken Anti Cellulite Olie 100ml

Leverancier:

WELEDA

Merk:

Weleda

Gamma:

Huiles

Inhoud:

100ml

Vorm:

Olie

Overgevoeligheid:

Zonder parfum, Zonder bewaarmiddel

Intolerance:

Zonder bewaarmiddel, Zonder parfum

Farmaceutische vorm:

Olie

Herroeping:

Ja, behalve indien opengemaakt

CNK:

2200434

Meer details

Volledige beschrijving

Berken Cellulitisolie bevat een uitgekiende combinatie van actieve plantenextracten die de vetafbraak in de onderste huidlagen stimuleren en de afvoer van afvalstoffen en vocht activeren. De tarwekiemolie en het olie-extract van rozemarijn bevorderen de doorbloeding en ondersteunen het herstellend vermogen van de huid en het bindweefsel.

Samenstelling

Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil+,Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Fragrance (Parfum), Betula Alba LeafExtract, Ruscus Aculeatus Root Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf+Extract, Alpha-Terpinene, Beta-Caryophyllene, Camphor, Carvone, CedrusAtlantica Oil/Extract, Citral, Citronellol, Citrus Aurantium Bergamia Peel Oil,Citrus Aurantium Peel Oil, Citrus Limon Peel Oil, Geraniol, Geranyl Acetate,Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Pinene, Terpineol, Terpinolene.[8004050003]
+from organic cultivation
Fragrance made of 100 % naturalessential oils and/or plant extracts.