Gratis winkellevering
Verzending de volgende werkdag
10.000 referenties in gezondheid en welzijn
Uw parafarmaciemerken aan de beste prijzen*

Lichaamshygiëne - Bad - Toilet

64 producten

Bee Nature Babyzz Reinigingswater Melidrop 500 ml

Bee Nature

Bee Nature Babyzz Reinigingswater Melidrop 500 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,13

€ 14,90**€ 28,26 / l
Uriage Bébé 1s Cleansing Cream Solid 1L

Uriage

Uriage Bébé 1s Cleansing Cream Solid 1L

Voordeel*
Onze prijs

€ 6,74

€ 7,10**€ 67,40 / kg
Mustela Vaste Doucheshampoo 75 g

Mustela

Mustela Vaste Doucheshampoo 75 g

Voordeel*
Onze prijs

€ 10,25

€ 10,80**€ 136,67 / kg
Weleda Baby Bad Crème met Calendula 200ml

Weleda

Weleda Baby Bad Crème met Calendula 200ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 13,28

€ 13,99**€ 66,40 / l
Weleda Baby Calendula Slaapzacht Bad 200 ml
Promo undefined

Weleda

Weleda Baby Calendula Slaapzacht Bad 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 13,28

€ 13,99**€ 66,40 / l
Bee Nature Babyzz Honey Mousse Shampoo Melkkorst 200 ml

Bee Nature

Bee Nature Babyzz Honey Mousse Shampoo Melkkorst 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 15,18

€ 15,99**€ 75,90 / l
Mustela Reinigingsgel Lichaam Haar Bio Eco Navulling 400 ml

Mustela

Mustela Reinigingsgel Lichaam Haar Bio Eco Navulling 400 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 15,18

€ 16,00**€ 37,95 / l
Mustela NH Verkwikkend Badschuim 200 ml

Mustela

Mustela NH Verkwikkend Badschuim 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 10,35

€ 10,90**€ 51,75 / l
Uriage Bébé 1ère Senteur 50ml

Uriage

Uriage Bébé 1ère Senteur 50ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 16,23

€ 17,10**€ 324,60 / l
Uriage Bb 1ere Hydraterende Crème 40 ml

Uriage

Uriage Bb 1ere Hydraterende Crème 40 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 9,96

€ 10,50**€ 249,00 / l
NAIF BABY & KIDS WASH GEL 100ML
Promo undefined

Naif

NAIF BABY & KIDS WASH GEL 100ML

Onze prijs

€ 6,99

€ 69,90 / l
Naïf Baby & Kids 2-in-1 Shampoo & Douchegel Parfumvrij Navulling 500ml
Promo undefined

Naif

Naïf Baby & Kids 2-in-1 Shampoo & Douchegel Parfumvrij Navulling 500ml

Onze prijs

€ 21,99

€ 43,98 / l
Naïf Baby & Kids 2-in-1 Shampoo & Douchegel Parfumvrij 500ml
Promo undefined

Naif

Naïf Baby & Kids 2-in-1 Shampoo & Douchegel Parfumvrij 500ml

Onze prijs

€ 23,99

€ 47,98 / l
Naïf Kids Bruisbal voor in Bad 100g
Promo undefined

Naif

Naïf Kids Bruisbal voor in Bad 100g

Onze prijs

€ 4,99

€ 49,90 / kg
Naïf Kids Doucheschuim 150ml
Promo undefined

Naif

Naïf Kids Doucheschuim 150ml

Onze prijs

€ 7,49

€ 49,93 / l
Naïf Kids Bruisbal voor in Bad Multipack 120g
Promo undefined

Naif

Naïf Kids Bruisbal voor in Bad Multipack 120g

Onze prijs

€ 8,99

€ 74,92 / kg
Naïf Kids Badzout 40g
Promo undefined

Naif

Naïf Kids Badzout 40g

Onze prijs

€ 3,99

€ 99,75 / kg
Naïf Babypoeder 80 g
Promo undefined

Naif

Naïf Babypoeder 80 g

Onze prijs

€ 8,99

€ 112,38 / kg
Naïf Baby&Kids Babyolie 100 ml
Promo undefined

Naif

Naïf Baby&Kids Babyolie 100 ml

Onze prijs

€ 15,49

€ 154,90 / l
Naïf Baby&Kids Haarlotion 150 ml
Promo undefined

Naif

Naïf Baby&Kids Haarlotion 150 ml

Onze prijs

€ 15,49

€ 103,27 / l