Biocosmetica - Gezichtsverzorging
49 producten

PHYT'S
Phyt's Melk Hydro-cleanser 200 g
Voordeel*
Onze prijs
€ 17,37
€ 18,30**€ 86,85 / kg

NATURADO
Naturado Groene Klei Fijn Montmorilloniet 1 kg
Voordeel*
Onze prijs
€ 10,91
€ 11,50**€ 10,91 / kg

NATURADO
Naturado En Provence Fijne Groene Klei Montmorillonite 300 g
Voordeel*
Onze prijs
€ 7,02
€ 7,40**€ 23,40 / kg

Cattier
Cattier Mini Scrub Witte Klei Bio 30 ml
Voordeel*
Onze prijs
€ 3,95
€ 4,17**€ 131,67 / l

Cattier
Cattier Mini Masker Roze Klei Bio 30 ml
Voordeel*
Onze prijs
€ 3,69
€ 3,89**€ 123,00 / l

Cattier
Cattier Mini Masker Paarse Klei Bio 30 ml
Voordeel*
Onze prijs
€ 3,69
€ 3,89**€ 123,00 / l


Melvita
Melvita Revitaliserende Nachtgel 40 ml
Onze prijs
€ 35,00
€ 875,00 / l


Melvita
Melvita Rozennectar Melkachtige Make-upverwijderende Olie 145 ml
Onze prijs
€ 19,90
€ 137,24 / l


Melvita
Melvita Antivermoeidheidsgel Ogen 15 ml
Onze prijs
€ 25,00
€ 1.666,67 / l