Gratis winkellevering
Verzending de volgende werkdag
10.000 referenties in gezondheid en welzijn
Uw parafarmaciemerken aan de beste prijzen*

Voedingscosmetica - Haarverzorging

31 producten

Biocyte Keratine HA 300 mg 60 Capsules

Biocyte

Biocyte Keratine HA 300 mg 60 Capsules

Voordeel*
Onze prijs

€ 28,39

€ 29,90**€ 0,47 / stuk
Lazartigue Fortify Versterkende Shampoo Reisformaat 50 ml

Lazartigue

Lazartigue Fortify Versterkende Shampoo Reisformaat 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 6,55

€ 6,90**€ 131,00 / l
Klorane  Bio Pioenroos Kalmerende Conditioner Anti-Irritaties & Beschermend 150Ml

Klorane

Klorane Bio Pioenroos Kalmerende Conditioner Anti-Irritaties & Beschermend 150Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 16,99

€ 17,90**€ 113,27 / l
Klorane  Bio Pioenroos Kalmerende Verzachtend Serum Kalmerend & Anti-Jeuk 100Ml

Klorane

Klorane Bio Pioenroos Kalmerende Verzachtend Serum Kalmerend & Anti-Jeuk 100Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 20,79

€ 21,90**€ 207,90 / l
Klorane Granaatappel Glanzende Kleur Conditioner 200Ml

Klorane

Klorane Granaatappel Glanzende Kleur Conditioner 200Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 16,99

€ 17,90**€ 84,95 / l
les Secrets de Loly Tropical Detox Haarverzorging 4-in-1 250 ml

Les Secrets de Loly

les Secrets de Loly Tropical Detox Haarverzorging 4-in-1 250 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 28,75

€ 30,30**€ 115,00 / l
Les Secrets de Loly cocktail Curl Remedy Hydraterende Spray 310 ml

Les Secrets de Loly

Les Secrets de Loly cocktail Curl Remedy Hydraterende Spray 310 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 36,06

€ 38,00**€ 116,32 / l
Les Secrets de Loly Bubble Dream shampoo voor kinderen 250 ml

Les Secrets de Loly

Les Secrets de Loly Bubble Dream shampoo voor kinderen 250 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 17,44

€ 18,40**€ 69,76 / l
Les Secrets de Loly Sunshine Clean Antiroosshampoo 200 ml

Les Secrets de Loly

Les Secrets de Loly Sunshine Clean Antiroosshampoo 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 18,98

€ 20,00**€ 94,90 / l
Les Secrets de Loly Smoothie Haarmelk Ananas 250 ml

Les Secrets de Loly

Les Secrets de Loly Smoothie Haarmelk Ananas 250 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 24,01

€ 25,30**€ 96,04 / l
Les Secrets de Loly Pink Paradise Haarbalsem 250 ml

Les Secrets de Loly

Les Secrets de Loly Pink Paradise Haarbalsem 250 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 18,98

€ 20,00**€ 75,92 / l