Gratis winkellevering
Verzending de volgende werkdag
10.000 referenties in gezondheid en welzijn
Uw parafarmaciemerken aan de beste prijzen*

Lichaamshygiëne - Luiers - Babydoekjes - Liniment

40 producten

Uriage Bébé 1ste Oleothermale Zalf 500 ml

Uriage

Uriage Bébé 1ste Oleothermale Zalf 500 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 8,37

€ 10,10**€ 16,74 / l
Mustela Vochtige Reinigingsdoekjes Composteerbaar Geparfumeerd 60 Doekjes

Mustela

Mustela Vochtige Reinigingsdoekjes Composteerbaar Geparfumeerd 60 Doekjes

Voordeel*
Onze prijs

€ 6,00

€ 6,99**€ 0,10 / stuk
Neutraderm Liniment Bio 1L

Neutraderm

Neutraderm Liniment Bio 1L

Voordeel*
Onze prijs

€ 20,23

€ 22,90**€ 20,23 / l
Weleda Luiercrème Calendula Parfumvrij 75ml

Weleda

Weleda Luiercrème Calendula Parfumvrij 75ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 9,75

€ 10,49**€ 130,00 / l
Mustela Reinigingsmelk Normale Huid 200 ml

Mustela

Mustela Reinigingsmelk Normale Huid 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 12,15

€ 12,80**€ 60,75 / l
Gilbert Vochtige Doekjes 70

Gilbert

Gilbert Vochtige Doekjes 70

Voordeel*
Onze prijs

€ 5,37

€ 5,66**€ 0,08 / stuk
Weleda Baby Derma 3-in-1 Luiercrème 50 ml

Weleda

Weleda Baby Derma 3-in-1 Luiercrème 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 10,90

€ 11,49**€ 218,00 / l
Marque Verte 80 Maxi Carrés

Laboratoire Marque Verte

Marque Verte 80 Maxi Carrés

Voordeel*
Onze prijs

€ 7,50

€ 7,90**€ 0,75 / stuk
Mustela Vochtige Reinigingsdoekjes 60 Doekjes

Mustela

Mustela Vochtige Reinigingsdoekjes 60 Doekjes

Voordeel*
Onze prijs

€ 6,63

€ 6,99**€ 0,11 / stuk
WaterWipes Reinigingsdoekjes Baby Biologisch Afbreekbaar 3x48 Doekjes

WaterWipes

WaterWipes Reinigingsdoekjes Baby Biologisch Afbreekbaar 3x48 Doekjes

Voordeel*
Onze prijs

€ 10,04

€ 10,59**€ 0,07 / stuk
Liniderm Zalf Bio 480 ml

Liniderm

Liniderm Zalf Bio 480 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 11,66

€ 12,30**€ 24,29 / l
Mustela Stelatopia+ Jeukwerende Voedende Crème Bio 150 ml

Mustela

Mustela Stelatopia+ Jeukwerende Voedende Crème Bio 150 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 17,22

€ 18,15**€ 114,80 / l
WATERWIPES ADULT DOEKJES 30 ST
Promo undefined

WaterWipes

WATERWIPES ADULT DOEKJES 30 ST

Voordeel*
Onze prijs

€ 4,07

€ 4,29**€ 0,14 / stuk
Marque Verte Doos van 100 Zakdoeken

Laboratoire Marque Verte

Marque Verte Doos van 100 Zakdoeken

Voordeel*
Onze prijs

€ 4,65

€ 4,90**€ 0,05 / stuk
Uriage Baby 1ste Luierwissel Voorkomt en Verzorgt Rode billen 100ml

Uriage

Uriage Baby 1ste Luierwissel Voorkomt en Verzorgt Rode billen 100ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 12,14

€ 12,80**€ 121,40 / l
Naïf Babypoeder 80g Navulling
Promo undefined

Naif

Naïf Babypoeder 80g Navulling

Onze prijs

€ 8,49

€ 106,13 / kg
Naïf Baby & Kids Vochtige Doekjes 24 x 54 stuks
Promo undefined

Naif

Naïf Baby & Kids Vochtige Doekjes 24 x 54 stuks

Onze prijs

€ 95,67

€ 3,99 / stuk
Naïf Baby&Kids Reinigingsdoekjes 40 Stuks
Promo undefined

Naif

Naïf Baby&Kids Reinigingsdoekjes 40 Stuks

Onze prijs

€ 3,19

€ 0,08 / stuk
Naïf Baby & Kids Vochtige Doekjes 8 x 54 stuks
Promo undefined

Naif

Naïf Baby & Kids Vochtige Doekjes 8 x 54 stuks

Onze prijs

€ 31,92

€ 3,99 / stuk
Naïf Baby & Kids Vochtige Doekjes 3 x 54 stuks
Promo undefined

Naif

Naïf Baby & Kids Vochtige Doekjes 3 x 54 stuks

Onze prijs

€ 11,99

€ 4,00 / stuk