Gratis winkellevering
Verzending de volgende werkdag
10.000 referenties in gezondheid en welzijn
Uw parafarmaciemerken aan de beste prijzen*

Gezichtsverzorging - Maskers

91 producten

Talika Free Skin Patch Puistjes 25 Pleisters

Talika

Talika Free Skin Patch Puistjes 25 Pleisters

Voordeel*
Onze prijs

€ 9,24

€ 11,55**€ 0,37 / stuk
Cattier Gezichtsmasker Roze Klei Bio Gevoelige Huid 100ml

Cattier

Cattier Gezichtsmasker Roze Klei Bio Gevoelige Huid 100ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 6,49

€ 8,03**€ 64,90 / l
Cattier Masker Zwarte Klei Bio 100 ml

Cattier

Cattier Masker Zwarte Klei Bio 100 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 6,49

€ 8,03**€ 64,90 / l
Medicube Collagen Peel-off Nachtmasker 75 ml

MEDICUBE

Medicube Collagen Peel-off Nachtmasker 75 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 27,11

€ 32,99**€ 361,47 / l
Avène Les Essentiels Verzachtend Masker Hydraterend 50Ml

Avène

Avène Les Essentiels Verzachtend Masker Hydraterend 50Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 17,83

€ 21,50**€ 356,60 / l
Klorane Bio Korenbloem Gladstrijkende Hydro-Gel Oogkompressen 1X2U

Klorane

Klorane Bio Korenbloem Gladstrijkende Hydro-Gel Oogkompressen 1X2U

Voordeel*
Onze prijs

€ 4,60

€ 5,50**€ 2,30 / stuk
Filorga Hyalu-Filler Opvullend & Kalmerend Masker 75 ml

Filorga

Filorga Hyalu-Filler Opvullend & Kalmerend Masker 75 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 32,10

€ 37,00**€ 428,00 / l
Filorga Optim-Eyes Oogmasker Eéndosisverpakking 6 ml

Filorga

Filorga Optim-Eyes Oogmasker Eéndosisverpakking 6 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 8,66

€ 9,90**€ 1.443,33 / l
Uriage Age Absolu nachtmasker Redensifying 50 ml

Uriage

Uriage Age Absolu nachtmasker Redensifying 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 42,34

€ 46,20**€ 846,80 / l
Iroha Hydrogel Collageen Gezichtsmasker 34 g
Promo undefined

IROHA

Iroha Hydrogel Collageen Gezichtsmasker 34 g

Voordeel*
Onze prijs

€ 6,10

€ 6,50**€ 6,10 / stuk
Talika Bio Enzymes Mask Cica Repair+ Aftersun 20 g

Talika

Talika Bio Enzymes Mask Cica Repair+ Aftersun 20 g

Voordeel*
Onze prijs

€ 9,61

€ 10,18**€ 9,61 / stuk
Iroha Hydrogel PDRN Gezichtsmasker 34 g
Promo undefined

IROHA

Iroha Hydrogel PDRN Gezichtsmasker 34 g

Voordeel*
Onze prijs

€ 6,16

€ 6,50**€ 6,16 / stuk
Erborian Water Shot Masker 15 g
Promo undefined

Erborian

Erborian Water Shot Masker 15 g

Voordeel*
Onze prijs

€ 7,11

€ 7,50**€ 474,00 / kg
Talika Eye Therapy Patch Editie Luipaard 1 Paar

Talika

Talika Eye Therapy Patch Editie Luipaard 1 Paar

Voordeel*
Onze prijs

€ 9,27

€ 9,77**€ 9,27 / stuk
Topicrem Hydra+ Hydraterend Masker Glans 50 ml

Topicrem

Topicrem Hydra+ Hydraterend Masker Glans 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 19,74

€ 20,80**€ 394,80 / l
Esthederm Lift & Repair Instant Repulp Masker 50 ml

Esthederm

Esthederm Lift & Repair Instant Repulp Masker 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 58,84

€ 62,00**€ 1.176,80 / l
Esthederm Osmoclean Clarifying Scrubmasker 75 ml

Esthederm

Esthederm Osmoclean Clarifying Scrubmasker 75 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 38,91

€ 41,00**€ 518,80 / l
Medicube Deep Vita C Pads 70 stuks

MEDICUBE

Medicube Deep Vita C Pads 70 stuks

Voordeel*
Onze prijs

€ 24,66

€ 25,99**€ 0,35 / stuk
Erborian BB Shot Mask 14g

Erborian

Erborian BB Shot Mask 14g

Voordeel*
Onze prijs

€ 7,12

€ 7,50**€ 508,57 / kg
Erborian Ginseng Shot Mask 15g

Erborian

Erborian Ginseng Shot Mask 15g

Voordeel*
Onze prijs

€ 7,12

€ 7,50**€ 7.120,00 / kg