Bandagisterie - Oogheelkunde
Oogheelkunde of oftalmologie is de gespecialiseerde behandeling van het oog. Bij ons vindt u allerlei producten voor de ogen: oculaire verbanden, producten met oogwater of watten om uw ogen te hydrateren in het geval van uitdroging of voor wie vermoeide ogen heeft. Hier vindt u ook brillen, lenzen, contactlenzen of zonnebrillen voor kinderen, producten voor lenzen, fysiologisch serum, fysiologisch water, verzorgingen en oogbaden en de beste artikelen die u direct kan bestellen en dit tegen scherpe prijzen.
112 producten

Pharmalens
Pharmalens One Day -3,25 30 Lenzen
Voordeel*
Onze prijs
€ 22,73
€ 23,95**€ 0,76 / stuk

Pharmalens
Pharmalens One Day -2,25 30 Lenzen
Voordeel*
Onze prijs
€ 22,73
€ 23,95**€ 0,76 / stuk

Pharmalens
Pharmalens One Day -2,00 30 Lenzen
Voordeel*
Onze prijs
€ 22,73
€ 23,95**€ 0,76 / stuk

Pharmalens
Pharmalens One Day -1,7 30 Lenzen
Voordeel*
Onze prijs
€ 22,73
€ 23,95**€ 0,76 / stuk

Pharmalens
Pharmalens One Day -1,50 30 Lenzen
Voordeel*
Onze prijs
€ 22,73
€ 23,95**€ 0,76 / stuk

Pharmalens
Pharmalens One Day -1,00 30 Lenzen
Voordeel*
Onze prijs
€ 22,73
€ 23,95**€ 0,76 / stuk

Pharmalens
Pharmalens One Day -0,75 30 Lenzen
Voordeel*
Onze prijs
€ 22,73
€ 23,95**€ 0,76 / stuk

Systane
Systane Gel Drops Hydra Ogen 10ml
Voordeel*
Onze prijs
€ 18,30
€ 19,28**€ 1.830,00 / l

Laboratoire Marque Verte
Marque Verte Lensoplossing Meervoudige Werking 360 ml
Voordeel*
Onze prijs
€ 14,90
€ 15,70**€ 41,39 / l

Thea Pharma
Blephasol Steriele reinigingslotion oogleden 100ml
Voordeel*
Onze prijs
€ 15,01
€ 15,81**€ 150,10 / l

A.Vogel
A.Vogel Oogtabletten 60 Tabletten
Voordeel*
Onze prijs
€ 22,29
€ 23,49**€ 0,37 / stuk

Pharmalens
Pharmaclean All In One 1x360ml
Onze prijs
€ 11,95
€ 33,19 / l