Gratis winkellevering
Verzending de volgende werkdag
10.000 referenties in gezondheid en welzijn
Uw parafarmaciemerken aan de beste prijzen*

Gezichtsverzorging - Liftend effect - Elasticiteit

65 producten

SVR BIOTIC C20 Crème Navulling 50 ml

SVR

SVR BIOTIC C20 Crème Navulling 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 37,43

€ 45,58**€ 748,60 / l
Esthederm Excellage Crème Navulling 50 ml

Esthederm

Esthederm Excellage Crème Navulling 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 77,99

€ 95,00**€ 1.559,80 / l
SVR BIOTIC Collageen Crème Navulling 50 ml

SVR

SVR BIOTIC Collageen Crème Navulling 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 37,69

€ 45,58**€ 753,80 / l
SVR BIOTIC Pepti Crème Navulling 50 ml

SVR

SVR BIOTIC Pepti Crème Navulling 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 37,69

€ 45,58**€ 753,80 / l
Uriage Age Absolu Serum Micro-Verstevigend Collageenbooster 30 ml

Uriage

Uriage Age Absolu Serum Micro-Verstevigend Collageenbooster 30 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 41,99

€ 50,50**€ 1.399,67 / l
Vichy Liftactiv Supreme Dagcrème SPF30 50 ml

Vichy

Vichy Liftactiv Supreme Dagcrème SPF30 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 36,84

€ 43,95**€ 736,80 / l
Vichy Minéral 89 Dagelijkse Hydratatie Boost Fluid IP50+

Vichy

Vichy Minéral 89 Dagelijkse Hydratatie Boost Fluid IP50+

Voordeel*
Onze prijs

€ 24,28

€ 28,95**€ 485,60 / l
Klorane Bio Korenbloem Gladstrijkende Hydro-Gel Oogkompressen 1X2U

Klorane

Klorane Bio Korenbloem Gladstrijkende Hydro-Gel Oogkompressen 1X2U

Voordeel*
Onze prijs

€ 4,60

€ 5,50**€ 2,30 / stuk
Esthederm Intensive Pro-Collagen+ Crème 50 ml

Esthederm

Esthederm Intensive Pro-Collagen+ Crème 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 67,15

€ 79,00**€ 1.343,00 / l
Vichy Liftactiv Pure Retinol Nachtcrème 50ml

Vichy

Vichy Liftactiv Pure Retinol Nachtcrème 50ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 41,98

€ 48,95**€ 839,60 / l
RoC Derm Correxion Verstevigend Serum In Stick 30 g

RoC

RoC Derm Correxion Verstevigend Serum In Stick 30 g

Voordeel*
Onze prijs

€ 44,09

€ 50,95**€ 1.469,67 / kg
Lierac Premium De Voluptueuze Crème 50ml

Lierac

Lierac Premium De Voluptueuze Crème 50ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 81,76

€ 94,50**€ 1.635,20 / l
Vichy Liftactiv Supreme H.A. Epidermic Filler 30 ml

Vichy

Vichy Liftactiv Supreme H.A. Epidermic Filler 30 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 42,11

€ 47,95**€ 1.403,67 / l
Lierac Lift Integral De Verstevigende Dagcrème Navulling 50 ml

Lierac

Lierac Lift Integral De Verstevigende Dagcrème Navulling 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 36,51

€ 41,00**€ 730,20 / l
Caudalie Verzorgingsolie Glad&Glanzend 100 ml

Caudalie

Caudalie Verzorgingsolie Glad&Glanzend 100 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 32,49

€ 36,10**€ 324,90 / l
Lierac Arkéskin De Menopauze Dagcrème 50 ml

Lierac

Lierac Arkéskin De Menopauze Dagcrème 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 28,85

€ 31,00**€ 577,00 / l
Esthederm Lift & Repair Absolute Gladmakende Crème 50 ml

Esthederm

Esthederm Lift & Repair Absolute Gladmakende Crème 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 94,91

€ 100,00**€ 1.898,20 / l
SVR A Ampul Lift 30 ml

SVR

SVR A Ampul Lift 30 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 39,95

€ 42,10**€ 1.331,67 / l
Erborian Skin Therapy Melkachtig Serum  30 ml

Erborian

Erborian Skin Therapy Melkachtig Serum 30 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 47,36

€ 49,90**€ 1.578,67 / l
Clinique Smart AM/PM RETINOID Balm Stick 2,39g

Clinique

Clinique Smart AM/PM RETINOID Balm Stick 2,39g

Voordeel*
Onze prijs

€ 37,96

€ 40,00**€ 12.653,33 / kg