Gratis winkellevering
Verzending de volgende werkdag
10.000 referenties in gezondheid en welzijn
Uw parafarmaciemerken aan de beste prijzen*

Gezichtsverzorging - Liftend effect - Elasticiteit

65 producten

Bio-Oil Regenererende olie 200ml

Bio-Oil

Bio-Oil Regenererende olie 200ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 18,19

€ 32,99**€ 90,95 / l
Vichy Liftactiv Collagen Specialist Dagcrème 50 ml

Vichy

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Dagcrème 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 28,79

€ 47,95**€ 575,80 / l
Nuxe Merveillance Lift Liftende Poedercrème 50 ml

Nuxe

Nuxe Merveillance Lift Liftende Poedercrème 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 34,03

€ 54,90**€ 680,60 / l
La Roche-Posay Serum Pure Vitamine C12 30 ml

La Roche-Posay

La Roche-Posay Serum Pure Vitamine C12 30 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 32,49

€ 51,95**€ 1.083,00 / l
Esthederm Nutri System Vitale Crème Koninginnenbrood 50 ml
Promo undefined

Esthederm

Esthederm Nutri System Vitale Crème Koninginnenbrood 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 54,94

€ 78,48**€ 1.489,60 / l
Forté Pharma Expert Lift' Filler 10 Shots
Promo undefined

FORTE PHARMA

Forté Pharma Expert Lift' Filler 10 Shots

Voordeel*
Onze prijs

€ 30,07

€ 42,95**€ 4,08 / stuk
Vichy Neovadiol Verstevigende Crème Tegen Bruine Vlekken SPF50 50 ml

Vichy

Vichy Neovadiol Verstevigende Crème Tegen Bruine Vlekken SPF50 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 34,27

€ 48,95**€ 685,40 / l
SVR Densitium Roos Glans 50 ml

SVR

SVR Densitium Roos Glans 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 37,71

€ 53,87**€ 754,20 / l
Filorga Time Filler Night 5XP Nachtcrème 50ml

Filorga

Filorga Time Filler Night 5XP Nachtcrème 50ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 55,01

€ 78,00**€ 1.100,20 / l
Eucerin Hyaluron-Filler +3x Effect Dagcrème SPF 15 Normale tot Gemengde Huid Anti-Age & Rimpels met pomp 50ml

Eucerin

Eucerin Hyaluron-Filler +3x Effect Dagcrème SPF 15 Normale tot Gemengde Huid Anti-Age & Rimpels met pomp 50ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 32,09

€ 44,95**€ 641,80 / l
Lierac Arkeskin Fluid Nacht 50 ml

Lierac

Lierac Arkeskin Fluid Nacht 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 29,63

€ 40,90**€ 592,60 / l
Esthederm Excellage Crème 50 ml

Esthederm

Esthederm Excellage Crème 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 79,55

€ 109,00**€ 1.591,00 / l
Vichy Liftactiv Supreme Anti-Aging Verstevigende Dagcrème 50 ml

Vichy

Vichy Liftactiv Supreme Anti-Aging Verstevigende Dagcrème 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 32,19

€ 42,95**€ 643,80 / l
Vichy Minéral 89 Rijke Crème 50 ml

Vichy

Vichy Minéral 89 Rijke Crème 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 20,99

€ 27,95**€ 419,80 / l
SVR BIOTIC HYALU Crème Navulling 50 ml

SVR

SVR BIOTIC HYALU Crème Navulling 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 36,30

€ 45,58**€ 726,00 / l
Vichy Liftactiv Supreme Vitamin C Serum 20 ml

Vichy

Vichy Liftactiv Supreme Vitamin C Serum 20 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 38,39

€ 47,95**€ 1.919,50 / l
Eucerin Hyaluron-Filler +3x Effect Oogcontourcrème SPF 15 Anti-Age & Rimpels Tube 15ml

Eucerin

Eucerin Hyaluron-Filler +3x Effect Oogcontourcrème SPF 15 Anti-Age & Rimpels Tube 15ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 28,93

€ 35,95**€ 1.928,67 / l
Isdinceutics Instant Flash 5x2 ml

ISDIN

Isdinceutics Instant Flash 5x2 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,90

€ 18,50**€ 1.490,00 / l
Vichy Neovadiol Peri- en Postmenopauze Meervoudig Corrigerende Verzorging Ogen Lippen 15 ml

Vichy

Vichy Neovadiol Peri- en Postmenopauze Meervoudig Corrigerende Verzorging Ogen Lippen 15 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 30,58

€ 37,95**€ 2.038,67 / l
Filorga Time-Filler 5 XP Serum Flacon 30ml

Filorga

Filorga Time-Filler 5 XP Serum Flacon 30ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 64,34

€ 78,00**€ 2.144,67 / l