Gratis winkellevering
Verzending de volgende werkdag
10.000 referenties in gezondheid en welzijn
Uw parafarmaciemerken aan de beste prijzen*

Dagelijkse hygiëne - Shampoo

203 producten

Vichy Dercos Energieshampoo 400ml

Vichy

Vichy Dercos Energieshampoo 400ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 16,69

€ 26,50**€ 41,73 / l
Furterer Sublime Sheaboter Disciplinerende Hydraterende Shampoo 200 ml

René Furterer

Furterer Sublime Sheaboter Disciplinerende Hydraterende Shampoo 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 25,24

€ 39,90**€ 50,48 / l
Klorane Haver Ultramilde Shampoo 400Ml

Klorane

Klorane Haver Ultramilde Shampoo 400Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 10,49

€ 16,50**€ 26,23 / l
Klorane Bio Brandnetel Talgreducerende Shampoo Zuiverend  & Evenwichtherstellend 400Ml

Klorane

Klorane Bio Brandnetel Talgreducerende Shampoo Zuiverend & Evenwichtherstellend 400Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 11,59

€ 17,90**€ 28,98 / l
Ducray Kelual Elution Milde Evenwicht Herstellende Shampoo 400Ml

Ducray

Ducray Kelual Elution Milde Evenwicht Herstellende Shampoo 400Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,99

€ 22,90**€ 37,48 / l
Ducray Kelual DS Intensive Behandelende Anti-Roosshampoo 100 ml

Ducray

Ducray Kelual DS Intensive Behandelende Anti-Roosshampoo 100 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 12,64

€ 19,50**€ 126,40 / l
Vichy Dercos Antiroos 2-in-1 Shampoo + Conditioner 390 ml

Vichy

Vichy Dercos Antiroos 2-in-1 Shampoo + Conditioner 390 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 19,47

€ 29,95**€ 49,92 / l
René Furterer Naturia Ultramilde Micellaire Shampoo Refill 400Ml

René Furterer

René Furterer Naturia Ultramilde Micellaire Shampoo Refill 400Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 15,15

€ 22,90**€ 37,88 / l
Vichy Dercos Shampoo Mild Verstevigend-Mineraal Mild 400ml

Vichy

Vichy Dercos Shampoo Mild Verstevigend-Mineraal Mild 400ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 15,39

€ 22,95**€ 38,48 / l
Klorane  Bio Pioenroos Kalmerende Shampoo Anti-Irritaties & Beschermend 400Ml

Klorane

Klorane Bio Pioenroos Kalmerende Shampoo Anti-Irritaties & Beschermend 400Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 11,95

€ 17,90**€ 29,88 / l
Ducray Kertyol P.S.O. Behandelende  Shampoo 200Ml

Ducray

Ducray Kertyol P.S.O. Behandelende Shampoo 200Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,89

€ 21,90**€ 74,45 / l
Vichy Dercos Antiroosshampoo voor Droog Haar Navulling 390 ml

Dercos

Vichy Dercos Antiroosshampoo voor Droog Haar Navulling 390 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 16,90

€ 24,50**€ 43,33 / l
Vichy Dercos Shampoo Antiroos voor normaal tot vet haar 200ml

Vichy

Vichy Dercos Shampoo Antiroos voor normaal tot vet haar 200ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 15,17

€ 21,95**€ 75,85 / l
Vichy Dercos Shampoo Antiroos Sensitive 200ml

Vichy

Vichy Dercos Shampoo Antiroos Sensitive 200ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 15,17

€ 21,95**€ 75,85 / l
Ducray Sensinol Verzorgende Shampoo Gevoelige Jeukende Hoofdhuid 400Ml

Ducray

Ducray Sensinol Verzorgende Shampoo Gevoelige Jeukende Hoofdhuid 400Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 15,69

€ 22,90**€ 39,23 / l
Klorane Quinine Groei Shampoo 400 ml
Promo undefined

Klorane

Klorane Quinine Groei Shampoo 400 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 13,23

€ 18,90**€ 33,08 / l
Maison Éole Volupté Shampoo 300 ml
Promo undefined

MAISON EOLE

Maison Éole Volupté Shampoo 300 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 12,57

€ 17,95**€ 41,90 / l
MKL Extra Milde Shampoo Bio Pompflacon 750ml

MKL

MKL Extra Milde Shampoo Bio Pompflacon 750ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 10,45

€ 14,90**€ 13,93 / l
Nuxe Hair Prodigieux Shampoo Spiegelglans 400 ml

Nuxe

Nuxe Hair Prodigieux Shampoo Spiegelglans 400 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 18,87

€ 26,95**€ 47,18 / l
Nuxe Hair Prodigieux Shampoo Spiegelglans 200 ml

Nuxe

Nuxe Hair Prodigieux Shampoo Spiegelglans 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,21

€ 20,30**€ 71,05 / l