Gratis winkellevering
Verzending de volgende werkdag
10.000 referenties in gezondheid en welzijn
Uw parafarmaciemerken aan de beste prijzen*

Dagelijkse hygiëne - Shampoo

203 producten

Ducray Sabal Talgregulerende Verzorgende Shampoo Vet Haar 200Ml

Ducray

Ducray Sabal Talgregulerende Verzorgende Shampoo Vet Haar 200Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,94

€ 20,90**€ 74,70 / l
Vichy Dercos Shampoo Ultrakalmerend voor normaal tot vet haar 200ml

Vichy

Vichy Dercos Shampoo Ultrakalmerend voor normaal tot vet haar 200ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 15,17

€ 20,95**€ 75,85 / l
Eucerin DermoCapillaire Hoge Tolerantie Extra-Milde Shampoo Zeer Gevoelige Hoofdhuid 250ml

Eucerin

Eucerin DermoCapillaire Hoge Tolerantie Extra-Milde Shampoo Zeer Gevoelige Hoofdhuid 250ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,29

€ 19,95**€ 57,16 / l
Klorane Kinine En Bio Edelweiss Versterkende & Revitaliseerende Shampoo 200Ml

Klorane

Klorane Kinine En Bio Edelweiss Versterkende & Revitaliseerende Shampoo 200Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 9,99

€ 13,90**€ 49,95 / l
Vichy Dercos Energieshampoo 200ml

Vichy

Vichy Dercos Energieshampoo 200ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 15,35

€ 20,95**€ 76,75 / l
Klorane Haver & Ceramide Like Ultramilde Droogshampoo 150Ml

Klorane

Klorane Haver & Ceramide Like Ultramilde Droogshampoo 150Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 10,99

€ 14,90**€ 73,27 / l
Neutraderm Shampoo Extra Mild 500 ml

Neutraderm

Neutraderm Shampoo Extra Mild 500 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 5,59

€ 7,49**€ 11,18 / l
Klorane Cactusvijg Dorststellende Shampoo Hydratatie En Glans 400Ml

Klorane

Klorane Cactusvijg Dorststellende Shampoo Hydratatie En Glans 400Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 13,35

€ 17,90**€ 33,38 / l
René Furterer Tonucia Versterkende Shampoo 50Ml

René Furterer

René Furterer Tonucia Versterkende Shampoo 50Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 6,10

€ 8,00**€ 122,00 / l
Uriage Ds Hair Evenwichtherstellende Zachte Shampoo 500ml

Uriage

Uriage Ds Hair Evenwichtherstellende Zachte Shampoo 500ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 13,74

€ 18,10**€ 27,48 / l
Mustela NH Milde Shampoo 200 ml

Mustela

Mustela NH Milde Shampoo 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 8,01

€ 10,50**€ 40,05 / l
René Furterer Astera Fresh Frisse kalmerende shampoo 500 ml

René Furterer

René Furterer Astera Fresh Frisse kalmerende shampoo 500 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 30,41

€ 39,90**€ 60,82 / l
Klorane Haver Ultramilde Shampoo 200Ml

Klorane

Klorane Haver Ultramilde Shampoo 200Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 9,49

€ 12,50**€ 47,45 / l
Mustela NH Reinigingsgel 2-in-1 (Haar en Lichaam) 200 ml

Mustela

Mustela NH Reinigingsgel 2-in-1 (Haar en Lichaam) 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 8,27

€ 10,80**€ 41,35 / l
Ducray Kelual Squanorm Regulerende Antiroosshampoo Vette Roos Navulling 400 ml

Ducray

Ducray Kelual Squanorm Regulerende Antiroosshampoo Vette Roos Navulling 400 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 18,99

€ 24,50**€ 47,48 / l
Ducray Extra-Doux Huidbeschermende Shampoo Veelvuldig Gebruik 200Ml

Ducray

Ducray Extra-Doux Huidbeschermende Shampoo Veelvuldig Gebruik 200Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 8,92

€ 11,50**€ 44,60 / l
Klorane Bio Ontgelende Duizendguldenkruid Shampoo 400Ml

Klorane

Klorane Bio Ontgelende Duizendguldenkruid Shampoo 400Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 13,95

€ 17,90**€ 34,88 / l
René Furterer Triphasic Shampoo Tegen Haaruitval 500Ml

René Furterer

René Furterer Triphasic Shampoo Tegen Haaruitval 500Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 35,39

€ 44,90**€ 70,78 / l
Isdin Nutradeica Vette Roos Sh 200ml

ISDIN

Isdin Nutradeica Vette Roos Sh 200ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 15,96

€ 19,95**€ 79,80 / l
RoseBaie Shampoo Keratine x Castorolie 500 ml

ROSEBAIE

RoseBaie Shampoo Keratine x Castorolie 500 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 15,92

€ 19,90**€ 31,84 / l