Gratis winkellevering
Verzending de volgende werkdag
10.000 referenties in gezondheid en welzijn
Uw parafarmaciemerken aan de beste prijzen*

Dagelijkse hygiëne - Shampoo

202 producten

Luxéol Glansroutine Set 4 Producten

LUXEOL

Luxéol Glansroutine Set 4 Producten

Voordeel*
Onze prijs

€ 94,52

€ 99,60**€ 94,52 / stuk
Luxéol Moleculair Herstellende Shampoo 200 ml

LUXEOL

Luxéol Moleculair Herstellende Shampoo 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 21,71

€ 22,90**€ 108,55 / l
Luxéol Glansshampoo 200 ml
Promo undefined

LUXEOL

Luxéol Glansshampoo 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,13

€ 14,90**€ 70,65 / l
Les Secrets de Loly Reisverpakking voor Golvend Haar 4 Producten

Les Secrets de Loly

Les Secrets de Loly Reisverpakking voor Golvend Haar 4 Producten

Voordeel*
Onze prijs

€ 37,83

€ 39,90**€ 94,58 / l
Les Secrets de Loly Reisverpakking voor Kinky Haar 4 Producten

Les Secrets de Loly

Les Secrets de Loly Reisverpakking voor Kinky Haar 4 Producten

Voordeel*
Onze prijs

€ 37,87

€ 39,90**€ 94,68 / l
Les Secrets de Loly Set voor Kroeshaar 4 Producten

Les Secrets de Loly

Les Secrets de Loly Set voor Kroeshaar 4 Producten

Voordeel*
Onze prijs

€ 37,83

€ 39,90**€ 94,58 / l
Klorane Quinine Groei Shampoo 200 ml
Promo undefined

Klorane

Klorane Quinine Groei Shampoo 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 13,18

€ 13,90**€ 65,90 / l
René Furterer Tonucia Versterkende Shampoo 200Ml

René Furterer

René Furterer Tonucia Versterkende Shampoo 200Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 21,35

€ 22,50**€ 106,75 / l
Laino Doucheshampoo Mistral Versterkend Limoen Bio 200 ml

Laino

Laino Doucheshampoo Mistral Versterkend Limoen Bio 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 5,93

€ 6,25**€ 29,65 / l
Zarqa Sh frequent gebruik 200 ml

Purasana

Zarqa Sh frequent gebruik 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,13

€ 14,90**€ 70,65 / l
Klorane Haver Ultramilde Droogshampoo Los Poeder 50G

Klorane

Klorane Haver Ultramilde Droogshampoo Los Poeder 50G

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,14

€ 14,90**€ 282,80 / kg
Klorane Haver & Ceramide Like Ultramilde Droogshampoo 50Ml

Klorane

Klorane Haver & Ceramide Like Ultramilde Droogshampoo 50Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 6,17

€ 6,50**€ 123,40 / l
René Furterer Forticea Versterkende & Revitaliserende Shampoo 200Ml

René Furterer

René Furterer Forticea Versterkende & Revitaliserende Shampoo 200Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 21,35

€ 22,50**€ 106,75 / l
Uriage DS Hair Shampoo Antiroos 200ml

Uriage

Uriage DS Hair Shampoo Antiroos 200ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,80

€ 15,60**€ 74,00 / l
Uriage DS Hair Anti-Schilfertjes Verzorgende Shampoo 150ml

Uriage

Uriage DS Hair Anti-Schilfertjes Verzorgende Shampoo 150ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 16,32

€ 17,20**€ 108,80 / l
Uriage DS Hair Evenwichtherstellende Zachte Shampoo 200ml

Uriage

Uriage DS Hair Evenwichtherstellende Zachte Shampoo 200ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 12,61

€ 13,30**€ 63,05 / l
Uriage AP HAIR Versterkende Shampoo tegen Haaruitval 200 ml
Promo undefined

Uriage

Uriage AP HAIR Versterkende Shampoo tegen Haaruitval 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 15,10

€ 15,90**€ 75,50 / l
Uriage AP HAIR Volumeshampoo 200 ml
Promo undefined

Uriage

Uriage AP HAIR Volumeshampoo 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 15,10

€ 15,90**€ 75,50 / l
Luxéol Krullenroutine Reisset 4 Producten

LUXEOL

Luxéol Krullenroutine Reisset 4 Producten

Voordeel*
Onze prijs

€ 37,90

€ 39,90**€ 37,90 / stuk
Luxéol Shampoo voor Krullen 200 ml

LUXEOL

Luxéol Shampoo voor Krullen 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,14

€ 14,90**€ 70,70 / l