Gratis winkellevering
Verzending de volgende werkdag
10.000 referenties in gezondheid en welzijn
Uw parafarmaciemerken aan de beste prijzen*

Dagelijkse hygiëne - Shampoo

203 producten

Luxéol Shampoo voor Krullen 200 ml

LUXEOL

Luxéol Shampoo voor Krullen 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,14

€ 14,90**€ 70,70 / l
PHYTO Nutrition Voedende Shampoo 250 ml

PHYTO

PHYTO Nutrition Voedende Shampoo 250 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,14

€ 14,90**€ 56,56 / l
René Furterer Color Glow, Kleurbeschermende Shampoo 200Ml

René Furterer

René Furterer Color Glow, Kleurbeschermende Shampoo 200Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 18,89

€ 19,90**€ 94,45 / l
René Furterer Triphasic Active Grow Groeiactiverende Shampoo 200 ml

René Furterer

René Furterer Triphasic Active Grow Groeiactiverende Shampoo 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 18,89

€ 19,90**€ 94,45 / l
Ducray Anaphase+ Shampoo Tegen Haaruitval & Groeistimulerend 200 ml

Ducray

Ducray Anaphase+ Shampoo Tegen Haaruitval & Groeistimulerend 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 19,84

€ 20,90**€ 99,20 / l
Vichy Dercos Densi-Solutions Shampoo Verzachtend 250ml

Vichy

Vichy Dercos Densi-Solutions Shampoo Verzachtend 250ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 19,88

€ 20,95**€ 79,52 / l
Ducray Anaphase Shampoo tegen haaruitval & Groeistimulerend 400 ml

Ducray

Ducray Anaphase Shampoo tegen haaruitval & Groeistimulerend 400 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 25,15

€ 26,50**€ 62,88 / l
RoseBaie Shampoo Keratine x Cactusvijg 500 ml

ROSEBAIE

RoseBaie Shampoo Keratine x Cactusvijg 500 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 18,89

€ 19,90**€ 37,78 / l
RoseBaie Shampoo Keratine x Kokos 500 ml

ROSEBAIE

RoseBaie Shampoo Keratine x Kokos 500 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 18,89

€ 19,90**€ 37,78 / l
RoseBaie Shampoo Keratine x Aloë Vera 500 ml

ROSEBAIE

RoseBaie Shampoo Keratine x Aloë Vera 500 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 18,89

€ 19,90**€ 37,78 / l
Lazartigue Extra-Gentle Extramilde Shampoo Veelvuldig Gebruik 200 ml

Lazartigue

Lazartigue Extra-Gentle Extramilde Shampoo Veelvuldig Gebruik 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,13

€ 14,90**€ 70,65 / l
Luxeol Verdikkende Shampoo 200 ml

LUXEOL

Luxeol Verdikkende Shampoo 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 13,35

€ 14,08**€ 66,75 / l
Ducray Sabal Argeal Daily Shampoo Talgabsorberend 200 ml

Ducray

Ducray Sabal Argeal Daily Shampoo Talgabsorberend 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 17,56

€ 18,50**€ 87,80 / l
Vichy Dercos Shampoo Ultrakalmerend voor droog haar 200ml

Vichy

Vichy Dercos Shampoo Ultrakalmerend voor droog haar 200ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 19,88

€ 20,95**€ 99,40 / l
PHYTO Intense Krullen Kids Shampoo 400 ml

PHYTO

PHYTO Intense Krullen Kids Shampoo 400 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 15,99

€ 16,90**€ 39,98 / l
PHYTO Intense Krullen Shampoo 250 ml

PHYTO

PHYTO Intense Krullen Shampoo 250 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,13

€ 14,90**€ 56,52 / l
PHYTO Krullen Shampoo Hydratatie 250 ml

PHYTO

PHYTO Krullen Shampoo Hydratatie 250 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,13

€ 14,90**€ 56,52 / l
René Furterer Sublime Karité Disciplinerende Hydraterende Shampoo 200Ml

René Furterer

René Furterer Sublime Karité Disciplinerende Hydraterende Shampoo 200Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 18,89

€ 19,90**€ 94,45 / l
Herbatint Color Safe Shampoo 260 ml

Herbatint

Herbatint Color Safe Shampoo 260 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,17

€ 14,95**€ 54,50 / l
Bee Nature Hydraterende en Voedende Shampoo 175ml

Bee Nature

Bee Nature Hydraterende en Voedende Shampoo 175ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,13

€ 14,90**€ 70,65 / l