Gratis winkellevering
Verzending de volgende werkdag
10.000 referenties in gezondheid en welzijn
Uw parafarmaciemerken aan de beste prijzen*

Dagelijkse hygiëne - Shampoo

203 producten

Weleda Shampoo Herstellend met Haver 190ml

Weleda

Weleda Shampoo Herstellend met Haver 190ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 11,85

€ 12,49**€ 62,37 / l
MKL Zuiverende Shampoo Bio Tube 250ml

MKL

MKL Zuiverende Shampoo Bio Tube 250ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 9,40

€ 9,90**€ 37,60 / l
MKL Glansshampoo Bio Tube 250ml

MKL

MKL Glansshampoo Bio Tube 250ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 9,40

€ 9,90**€ 37,60 / l
MKL Green Nature K7 Verhelderende Shampoo Bio Tube 250ml

MKL

MKL Green Nature K7 Verhelderende Shampoo Bio Tube 250ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 9,40

€ 9,90**€ 37,60 / l
MKL Green Nature Volumeshampoo Bio Tube 250ml

MKL

MKL Green Nature Volumeshampoo Bio Tube 250ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 9,40

€ 9,90**€ 37,60 / l
MKL Green Nature Voedende Shampoo Bio 250ml

MKL

MKL Green Nature Voedende Shampoo Bio 250ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 9,40

€ 9,90**€ 37,60 / l
MKL Extra Milde Shampoo Bio Tube 250ml

MKL

MKL Extra Milde Shampoo Bio Tube 250ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 9,40

€ 9,90**€ 37,60 / l
PHYTO Solution Hoofdhuid Anti-Roosshampoo 250 ml

PHYTO

PHYTO Solution Hoofdhuid Anti-Roosshampoo 250 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,13

€ 14,90**€ 56,52 / l
PHYTO Control Talgverminderende Shampoo 250 ml

PHYTO

PHYTO Control Talgverminderende Shampoo 250 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,13

€ 14,90**€ 56,52 / l
PHYTO Scalp Solution Hoofdhuid Jeukwerende Shampoo 250 ml

PHYTO

PHYTO Scalp Solution Hoofdhuid Jeukwerende Shampoo 250 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,13

€ 14,90**€ 56,52 / l
PHYTO Scalp Solution Zuiverende Scrubshampoo 200 g

PHYTO

PHYTO Scalp Solution Zuiverende Scrubshampoo 200 g

Voordeel*
Onze prijs

€ 28,38

€ 29,90**€ 141,90 / kg
Phyto Polleine Oplossing Hoofdhuid Geconcentreerd Evenwichtherstellend 30 ml

PHYTO

Phyto Polleine Oplossing Hoofdhuid Geconcentreerd Evenwichtherstellend 30 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 28,38

€ 29,90**€ 946,00 / l
PHYTO Blond Verhelderende Shampoo 250 ml

PHYTO

PHYTO Blond Verhelderende Shampoo 250 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,13

€ 14,90**€ 56,52 / l
Klorane Cactusvijg Dorststellende Shampoo Hydratatie En Glans 200Ml

Klorane

Klorane Cactusvijg Dorststellende Shampoo Hydratatie En Glans 200Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 12,23

€ 12,90**€ 61,15 / l
Luxéol Groeishampoo 200 ml

LUXEOL

Luxéol Groeishampoo 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 15,09

€ 15,90**€ 75,45 / l
Cystiphane Normaliserende Shampoo Tegen Haaruitval 200 ml

CYSTIPHANE

Cystiphane Normaliserende Shampoo Tegen Haaruitval 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 12,80

€ 13,50**€ 64,00 / l
Cystiphane Intense Antiroosshampoo 200 ml

CYSTIPHANE

Cystiphane Intense Antiroosshampoo 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 12,80

€ 13,50**€ 64,00 / l
Cystiphane Lotion Tegen Haaruitval 100 ml

CYSTIPHANE

Cystiphane Lotion Tegen Haaruitval 100 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 31,32

€ 33,00**€ 313,20 / l
Ducray Anaphase+ Aanvullende Shampoo Tegen Haaruitval 400 ml (2de aan -50%)

Ducray

Ducray Anaphase+ Aanvullende Shampoo Tegen Haaruitval 400 ml (2de aan -50%)

Voordeel*
Onze prijs

€ 34,07

€ 35,90**€ 42,59 / l
Weleda Shampoo Mild met Gierst 190ml

Weleda

Weleda Shampoo Mild met Gierst 190ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 11,84

€ 12,49**€ 62,32 / l