Gratis winkellevering
Verzending de volgende werkdag
10.000 referenties in gezondheid en welzijn
Uw parafarmaciemerken aan de beste prijzen*

Dagelijkse hygiëne - Shampoo

203 producten

René Furterer Head Spa Scrub Zuiverende Detox Scrub Hoofdhuid & Haarwortels 150Ml

René Furterer

René Furterer Head Spa Scrub Zuiverende Detox Scrub Hoofdhuid & Haarwortels 150Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 26,48

€ 27,90**€ 176,53 / l
René Furterer Forticea Versterkende & Revitaliserende Shampoo 50Ml

René Furterer

René Furterer Forticea Versterkende & Revitaliserende Shampoo 50Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 7,59

€ 8,00**€ 151,80 / l
PHYTO Repair Herstellende Shampoo 250 ml

PHYTO

PHYTO Repair Herstellende Shampoo 250 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,14

€ 14,90**€ 56,56 / l
PHYTO Volumespray 150 ml

PHYTO

PHYTO Volumespray 150 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 17,94

€ 18,90**€ 119,60 / l
Klorane Kamille Blonde Highlights Shampoo 200Ml

Klorane

Klorane Kamille Blonde Highlights Shampoo 200Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 12,23

€ 12,90**€ 61,15 / l
René Furterer Triphasic Shampoo tegen Haaruitval 50ml

René Furterer

René Furterer Triphasic Shampoo tegen Haaruitval 50ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 7,58

€ 8,00**€ 151,60 / l
René Furterer Absolue Keratine Shampoo 200 ml + Schoonheidsherstellende Crème 15 ml

René Furterer

René Furterer Absolue Keratine Shampoo 200 ml + Schoonheidsherstellende Crème 15 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 21,38

€ 22,50**€ 106,90 / l
PHYTO Violet Shampoo Tegen Vergeling 250 ml

PHYTO

PHYTO Violet Shampoo Tegen Vergeling 250 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,14

€ 14,90**€ 56,56 / l
PHYTO Color Shampoo Tegen Kleurvervaging 250 ml

PHYTO

PHYTO Color Shampoo Tegen Kleurvervaging 250 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,14

€ 14,90**€ 56,56 / l
PHYTO Phytocyane Men Shampoo tegen Haaruitval 250 ml

PHYTO

PHYTO Phytocyane Men Shampoo tegen Haaruitval 250 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,14

€ 14,90**€ 56,56 / l
PHYTO Verzachtende Shampoo 250 ml

PHYTO

PHYTO Verzachtende Shampoo 250 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,14

€ 14,90**€ 56,56 / l
PHYTO Zachtheid Droogshampoo 75 ml

PHYTO

PHYTO Zachtheid Droogshampoo 75 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 6,55

€ 6,90**€ 87,33 / l
PHYTO Phytocyane Shampoo tegen Haaruitval Vrouwen 250 ml

PHYTO

PHYTO Phytocyane Shampoo tegen Haaruitval Vrouwen 250 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,14

€ 14,90**€ 56,56 / l
Neutraderm Shampoo Extra-Mild Dermo-Respect 200 ml

Neutraderm

Neutraderm Shampoo Extra-Mild Dermo-Respect 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 5,14

€ 5,42**€ 25,70 / l
Les Secrets de Loly Perfect Match Shampoo 250 ml

Les Secrets de Loly

Les Secrets de Loly Perfect Match Shampoo 250 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 18,98

€ 20,00**€ 75,92 / l
Luxéol Shampoo Voor Dichtheid 200 ml

LUXEOL

Luxéol Shampoo Voor Dichtheid 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 15,07

€ 15,90**€ 75,35 / l
Klorane Bio Tamanu En Monoi Nutri-Herstellende Shampoo Aftersun 200Ml

Klorane

Klorane Bio Tamanu En Monoi Nutri-Herstellende Shampoo Aftersun 200Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 12,23

€ 12,90**€ 61,15 / l
René Furterer Curbicia Zuiverende Lichte Shampoo Talgreducerend 150Ml

René Furterer

René Furterer Curbicia Zuiverende Lichte Shampoo Talgreducerend 150Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 18,89

€ 19,90**€ 125,93 / l
René Furterer Sublime Curl Sublimerende Shampoo Voor Krullen 200Ml

René Furterer

René Furterer Sublime Curl Sublimerende Shampoo Voor Krullen 200Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 18,89

€ 19,90**€ 94,45 / l
René Furterer Naturia Ultramilde Micellaire Shampoo 200Ml

René Furterer

René Furterer Naturia Ultramilde Micellaire Shampoo 200Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 15,09

€ 15,90**€ 75,45 / l