Gratis winkellevering
Verzending de volgende werkdag
10.000 referenties in gezondheid en welzijn
Uw parafarmaciemerken aan de beste prijzen*

Dagelijkse hygiëne - Shampoo

203 producten

Lazartigue Fortify Versterkende Shampoo Reisformaat 50 ml

Lazartigue

Lazartigue Fortify Versterkende Shampoo Reisformaat 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 6,55

€ 6,90**€ 131,00 / l
Klorane Kinine En Bio Edelweiss Versterkende & Revitaliseerende Shampoo 100Ml

Klorane

Klorane Kinine En Bio Edelweiss Versterkende & Revitaliseerende Shampoo 100Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 7,12

€ 7,50**€ 71,20 / l
Weleda Shower Bar Gember & Citrus Aurantium 75 g

Weleda

Weleda Shower Bar Gember & Citrus Aurantium 75 g

Voordeel*
Onze prijs

€ 6,63

€ 6,99**€ 88,40 / kg
Weleda Shower Bar Lavendel Vetiverolie 75 g

Weleda

Weleda Shower Bar Lavendel Vetiverolie 75 g

Voordeel*
Onze prijs

€ 6,63

€ 6,99**€ 88,40 / kg
Bioderma Node G Shampoo 400 ml

Bioderma

Bioderma Node G Shampoo 400 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 18,51

€ 19,50**€ 46,28 / l
Klorane Bio Vlas Volumedroogshampoo 150Ml

Klorane

Klorane Bio Vlas Volumedroogshampoo 150Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,14

€ 14,90**€ 94,27 / l
René Furterer Neopur Evenwichtige Antiroosshampoo Droge Schilfers 150Ml

René Furterer

René Furterer Neopur Evenwichtige Antiroosshampoo Droge Schilfers 150Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 18,89

€ 19,90**€ 125,93 / l
René Furterer Neopur Evenwichtige Antiroosshampoo Vette Schilfers 150Ml

René Furterer

René Furterer Neopur Evenwichtige Antiroosshampoo Vette Schilfers 150Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 18,89

€ 19,90**€ 125,93 / l
René Furterer Absolue Keratine Herstellende Verzorging Shampoo 200Ml

René Furterer

René Furterer Absolue Keratine Herstellende Verzorging Shampoo 200Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 21,35

€ 22,50**€ 106,75 / l
Klorane Bio Vlas Volumeshampoo 200Ml

Klorane

Klorane Bio Vlas Volumeshampoo 200Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 12,24

€ 12,90**€ 61,20 / l
Ducray Extra-Doux Huidbeschermende Shampoo Veelvuldig Gebruik 100Ml

Ducray

Ducray Extra-Doux Huidbeschermende Shampoo Veelvuldig Gebruik 100Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 6,64

€ 7,00**€ 66,40 / l
Klorane Granaatappel Glanzende Kleur Shampoo 400Ml

Klorane

Klorane Granaatappel Glanzende Kleur Shampoo 400Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 16,99

€ 17,90**€ 42,48 / l
Klorane Granaatappel Glanzende Kleur Shampoo 200Ml

Klorane

Klorane Granaatappel Glanzende Kleur Shampoo 200Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 12,23

€ 12,90**€ 61,15 / l
Balade en Provence Vaste Conditioner 40 g

BALADE EN PROVENCE

Balade en Provence Vaste Conditioner 40 g

Voordeel*
Onze prijs

€ 8,45

€ 8,90**€ 211,25 / kg
Balade en Provence Vaste Shampoo Citroen Citrusfruit 40 g

BALADE EN PROVENCE

Balade en Provence Vaste Shampoo Citroen Citrusfruit 40 g

Voordeel*
Onze prijs

€ 6,55

€ 6,90**€ 163,75 / kg
Balade en Provence Men All In One 80 g

BALADE EN PROVENCE

Balade en Provence Men All In One 80 g

Voordeel*
Onze prijs

€ 9,39

€ 9,90**€ 117,38 / kg
Même Verstevigende Reinigende Verzorging Haren 200 ml

MÊME

Même Verstevigende Reinigende Verzorging Haren 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 21,17

€ 22,30**€ 105,85 / l
Klorane Mango Voedende Shampoo, Voedt & Geeft Glans 200Ml

Klorane

Klorane Mango Voedende Shampoo, Voedt & Geeft Glans 200Ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 12,23

€ 12,90**€ 61,15 / l
Les Secrets de Loly Bubble Dream shampoo voor kinderen 250 ml

Les Secrets de Loly

Les Secrets de Loly Bubble Dream shampoo voor kinderen 250 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 17,44

€ 18,40**€ 69,76 / l
Les Secrets de Loly Boost Curl Haargel 250 ml

Les Secrets de Loly

Les Secrets de Loly Boost Curl Haargel 250 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 23,73

€ 25,00**€ 94,92 / l