Gratis winkellevering
Verzending de volgende werkdag
10.000 referenties in gezondheid en welzijn
Uw parafarmaciemerken aan de beste prijzen*

SVR

Logo image

SVR : cosmetische verzorging met hoge nauwkeurigheid

De Laboratoires SVR, ontstaan in Picardië in 1962, bieden een groot productengamma aan van cosmetische verzorging en medische cosmetiek voor alle huidtypes (normaal, droog, volwassen, vet of gevoelig). De cosmetische verzorgingsproducten van SVR zijn onderverdeeld in verschillende gamma’s volgens de aard van de behandeling.

123 producten

SVR B3 Ampul Hydra 30 ml

SVR

SVR B3 Ampul Hydra 30 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 28,31

€ 40,44**€ 943,67 / l
SVR Densitium Bi-Serum 30ml

SVR

SVR Densitium Bi-Serum 30ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 44,44

€ 63,48**€ 1.481,33 / l
SVR [C] Eye Biotic 15 ml

SVR

SVR [C] Eye Biotic 15 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 22,46

€ 32,08**€ 1.497,33 / l
SVR Sebiaclear Herstellend Kalmerend 40 ml

SVR

SVR Sebiaclear Herstellend Kalmerend 40 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,35

€ 20,47**€ 358,75 / l
SVR Sebiaclear Reinigingscrème 400 ml

SVR

SVR Sebiaclear Reinigingscrème 400 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 17,81

€ 25,44**€ 44,53 / l
SVR Densitium Roos Glans 50 ml

SVR

SVR Densitium Roos Glans 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 37,71

€ 53,87**€ 754,20 / l
SVR SUN SECURE Blur SPF50+ 50ml

SVR

SVR SUN SECURE Blur SPF50+ 50ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 19,18

€ 27,35**€ 383,60 / l
SVR Densitium Crème 50 ml

SVR

SVR Densitium Crème 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 37,71

€ 53,87**€ 754,20 / l
SVR Densitium Nachtbalsem 50 ml

SVR

SVR Densitium Nachtbalsem 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 37,71

€ 53,87**€ 754,20 / l
SVR Sun Secure Blur Schuimende Crème SPF50+ 50 ml

SVR

SVR Sun Secure Blur Schuimende Crème SPF50+ 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 19,49

€ 27,35**€ 389,80 / l
SVR Sebiaclear Micellair Water Navulling 400 ml

SVR

SVR Sebiaclear Micellair Water Navulling 400 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 12,01

€ 16,90**€ 30,03 / l
SVR Pepti Biotic 50 ml

SVR

SVR Pepti Biotic 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 38,60

€ 53,87**€ 772,00 / l
SVR Topialyse Crème 400 ml

SVR

SVR Topialyse Crème 400 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 19,99

€ 27,60**€ 49,98 / l
SVR Topialyse Reinigingsgel 100 ml

SVR

SVR Topialyse Reinigingsgel 100 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 16,11

€ 22,05**€ 161,10 / l
SVR Sun Secure Zonnewater SPF50+ 200 ml

SVR

SVR Sun Secure Zonnewater SPF50+ 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 23,39

€ 31,82**€ 116,95 / l
SVR Sensifine AR Micellair Water 400ml

SVR

SVR Sensifine AR Micellair Water 400ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 15,28

€ 20,55**€ 38,20 / l
SVR Sebiaclear Active Intensieve Corrigerende Gel 40 ml
Promo undefined

SVR

SVR Sebiaclear Active Intensieve Corrigerende Gel 40 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 16,05

€ 21,40**€ 401,25 / l
SVR Sebiaclear Schuimende Gel 100 ml
Promo undefined

SVR

SVR Sebiaclear Schuimende Gel 100 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 8,85

€ 11,80**€ 88,50 / l
SVR Cicavit+ Hppi Crème 40ml

SVR

SVR Cicavit+ Hppi Crème 40ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 10,31

€ 13,75**€ 257,75 / l
SVR C20 Biotic Glansherstellende Crème 50 ml

SVR

SVR C20 Biotic Glansherstellende Crème 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 40,90

€ 53,87**€ 818,00 / l