Gratis winkellevering
Verzending de volgende werkdag
10.000 referenties in gezondheid en welzijn
Uw parafarmaciemerken aan de beste prijzen*

SVR

Logo image

SVR : cosmetische verzorging met hoge nauwkeurigheid

De Laboratoires SVR, ontstaan in Picardië in 1962, bieden een groot productengamma aan van cosmetische verzorging en medische cosmetiek voor alle huidtypes (normaal, droog, volwassen, vet of gevoelig). De cosmetische verzorgingsproducten van SVR zijn onderverdeeld in verschillende gamma’s volgens de aard van de behandeling.

123 producten

SVR Topialyse Reinigingsolie Eco Navulling 1 L

SVR

SVR Topialyse Reinigingsolie Eco Navulling 1 L

Voordeel*
Onze prijs

€ 25,94

€ 34,06**€ 25,94 / l
SVR Sun Secure Olie SPF 50

SVR

SVR Sun Secure Olie SPF 50

Voordeel*
Onze prijs

€ 24,64

€ 31,82**€ 123,20 / l
SVR Sebiaclear Crème Mat + Poriën 40 ml

SVR

SVR Sebiaclear Crème Mat + Poriën 40 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 16,19

€ 20,55**€ 404,75 / l
SVR Spirial Crème 50 ml

SVR

SVR Spirial Crème 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 13,69

€ 17,40**€ 273,80 / l
SVR BIOTIC HYALU Crème Navulling 50 ml

SVR

SVR BIOTIC HYALU Crème Navulling 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 36,30

€ 45,58**€ 726,00 / l
SVR Sun Secure Zonnecrème SPF 50+ 50 ml

SVR

SVR Sun Secure Zonnecrème SPF 50+ 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 18,19

€ 22,38**€ 363,80 / l
Sun Secure Knisperend SPF 50+ Melk 200 ml

SVR

Sun Secure Knisperend SPF 50+ Melk 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 25,90

€ 31,82**€ 129,50 / l
Svr Sebiaclear Micro Peel

SVR

Svr Sebiaclear Micro Peel

Voordeel*
Onze prijs

€ 16,02

€ 19,64**€ 106,80 / l
SVR BIOTIC C20 Crème Navulling 50 ml

SVR

SVR BIOTIC C20 Crème Navulling 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 37,43

€ 45,58**€ 748,60 / l
Svr Sensifine Ar Crème SPF 50+ 40 ml

SVR

Svr Sensifine Ar Crème SPF 50+ 40 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 22,30

€ 27,35**€ 557,50 / l
SVR Topialyse Palpebral Crème 15ml

SVR

SVR Topialyse Palpebral Crème 15ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 20,46

€ 24,53**€ 1.364,00 / l
SVR BIOTIC Collageen Crème Navulling 50 ml

SVR

SVR BIOTIC Collageen Crème Navulling 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 37,69

€ 45,58**€ 753,80 / l
SVR BIOTIC Pepti Crème Navulling 50 ml

SVR

SVR BIOTIC Pepti Crème Navulling 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 37,69

€ 45,58**€ 753,80 / l
SVR Topialyse Wasgel 400ml

SVR

SVR Topialyse Wasgel 400ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 12,65

€ 15,25**€ 31,63 / l
SVR Sun Secure Zelfbruinende Mousse 150 ml

SVR

SVR Sun Secure Zelfbruinende Mousse 150 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 24,25

€ 29,01**€ 161,67 / l
SVR Sun Secure Blur Schuimende Crème Getint Beige SPF50+ 50 ml

SVR

SVR Sun Secure Blur Schuimende Crème Getint Beige SPF50+ 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 23,08

€ 27,35**€ 461,60 / l
Sun Secure Verneveling SPF50+ 200 ml

SVR

Sun Secure Verneveling SPF50+ 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 26,46

€ 30,83**€ 132,30 / l
SVR Xerial 50 Extreem Voetcrème 50ml

SVR

SVR Xerial 50 Extreem Voetcrème 50ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 18,36

€ 21,05**€ 367,20 / l
SVR Sun Secure Zonnewater SPF30 200 ml

SVR

SVR Sun Secure Zonnewater SPF30 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 26,85

€ 30,83**€ 134,25 / l
SVR Clairial Crème SPF50+ 40 ml

SVR

SVR Clairial Crème SPF50+ 40 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 38,49

€ 43,76**€ 769,80 / l