Gratis winkellevering
Verzending de volgende werkdag
10.000 referenties in gezondheid en welzijn
Uw parafarmaciemerken aan de beste prijzen*

SVR

Logo image

SVR : cosmetische verzorging met hoge nauwkeurigheid

De Laboratoires SVR, ontstaan in Picardië in 1962, bieden een groot productengamma aan van cosmetische verzorging en medische cosmetiek voor alle huidtypes (normaal, droog, volwassen, vet of gevoelig). De cosmetische verzorgingsproducten van SVR zijn onderverdeeld in verschillende gamma’s volgens de aard van de behandeling.

123 producten

Sebiaclear Crème SPF 50+ 40 ml

SVR

Sebiaclear Crème SPF 50+ 40 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 22,69

€ 25,53**€ 567,25 / l
SVR Sebiaclear Active Getint 40 ml

SVR

SVR Sebiaclear Active Getint 40 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 21,05

€ 23,37**€ 526,25 / l
SVR Ampul Relax 15 ml

SVR

SVR Ampul Relax 15 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 33,72

€ 36,30**€ 2.248,00 / l
SVR Physiopure Versterkende Lotion 200ml

SVR

SVR Physiopure Versterkende Lotion 200ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 18,14

€ 19,56**€ 90,70 / l
SVR Xerial Lichaamsscrub 100 g

SVR

SVR Xerial Lichaamsscrub 100 g

Voordeel*
Onze prijs

€ 22,21

€ 23,87**€ 222,10 / kg
Svr Spirial Roll-on Navulling 50 ml

SVR

Svr Spirial Roll-on Navulling 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 12,86

€ 13,76**€ 257,20 / l
SVR Topialyse Intensieve Balsem 200ml

SVR

SVR Topialyse Intensieve Balsem 200ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 21,22

€ 22,87**€ 106,10 / l
Lazartigue Smart Repair Herstructurerend Concentraat 50 ml

SVR

Lazartigue Smart Repair Herstructurerend Concentraat 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 28,38

€ 29,90**€ 567,60 / l
SVR Ampul Refresh 15 ml

SVR

SVR Ampul Refresh 15 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 34,45

€ 36,30**€ 2.296,67 / l
SVR Cicavit+ Lippenbalsem 10 g

SVR

SVR Cicavit+ Lippenbalsem 10 g

Voordeel*
Onze prijs

€ 7,39

€ 7,79**€ 739,00 / kg
SVR Topialyse Palpebral Oogmake-up Remover 125 ml

SVR

SVR Topialyse Palpebral Oogmake-up Remover 125 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 17,61

€ 18,56**€ 140,88 / l
SVR Sensifine Voedende Balsem 40 ml

SVR

SVR Sensifine Voedende Balsem 40 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 22,03

€ 23,21**€ 550,75 / l
SVR Sensifine Aqua Gel 40 ml

SVR

SVR Sensifine Aqua Gel 40 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 22,03

€ 23,21**€ 550,75 / l
SVR B Essence Hydra150ml

SVR

SVR B Essence Hydra150ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 32,01

€ 33,73**€ 213,40 / l
SVR A Ampul Lift 30 ml

SVR

SVR A Ampul Lift 30 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 39,95

€ 42,10**€ 1.331,67 / l
SVR Cicavit + Crème SPF50 40 ml

SVR

SVR Cicavit + Crème SPF50 40 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 15,73

€ 16,58**€ 393,25 / l
SVR Spirial Anti-Transpiratie Spray 75ml

SVR

SVR Spirial Anti-Transpiratie Spray 75ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 16,49

€ 17,40**€ 219,87 / l
SVR Sun Secure Aqua Fluid SPF50+ 50 ml
Promo undefined

SVR

SVR Sun Secure Aqua Fluid SPF50+ 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 20,97

€ 22,10**€ 419,40 / l
SVR Sun Secure Glow Zonnewater SPF50+ 100 ml
Promo undefined

SVR

SVR Sun Secure Glow Zonnewater SPF50+ 100 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 23,54

€ 24,80**€ 235,40 / l
SVR Xérial Peeling Reinigingsgel 400 ml

SVR

SVR Xérial Peeling Reinigingsgel 400 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 29,97

€ 31,58**€ 74,93 / l