Gratis winkellevering
Verzending de volgende werkdag
10.000 referenties in gezondheid en welzijn
Uw parafarmaciemerken aan de beste prijzen*

SVR

Logo image

SVR : cosmetische verzorging met hoge nauwkeurigheid

De Laboratoires SVR, ontstaan in Picardië in 1962, bieden een groot productengamma aan van cosmetische verzorging en medische cosmetiek voor alle huidtypes (normaal, droog, volwassen, vet of gevoelig). De cosmetische verzorgingsproducten van SVR zijn onderverdeeld in verschillende gamma’s volgens de aard van de behandeling.

124 producten

SVR Xérial Peeling Reinigingsgel 400 ml

SVR

SVR Xérial Peeling Reinigingsgel 400 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 29,97

€ 31,58**€ 74,93 / l
SVR AK Secure DM Protect SPF50+ 50ml

SVR

SVR AK Secure DM Protect SPF50+ 50ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 29,02

€ 30,58**€ 580,40 / l
SVR Spirial Schuimgel 200ml

SVR

SVR Spirial Schuimgel 200ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 16,99

€ 17,90**€ 84,95 / l
SVR Cicavit+ Hppi Crème 100 ml

SVR

SVR Cicavit+ Hppi Crème 100 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 21,08

€ 22,21**€ 210,80 / l
SVR Topialyse Crème 200ml

SVR

SVR Topialyse Crème 200ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 19,72

€ 20,80**€ 98,60 / l
SVR Sensifine Rijke Crème Anti Roodheid 40ml

SVR

SVR Sensifine Rijke Crème Anti Roodheid 40ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 24,38

€ 25,69**€ 609,50 / l
SVR Xerial 40 Nagels Gel 10ml

SVR

SVR Xerial 40 Nagels Gel 10ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 22,18

€ 23,37**€ 2.218,00 / l
SVR Spirial Deo Extreem Roll-on 20ml

SVR

SVR Spirial Deo Extreem Roll-on 20ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 19,82

€ 20,88**€ 991,00 / l
SVR Topialyse Wasbalsem 400ml

SVR

SVR Topialyse Wasbalsem 400ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 23,45

€ 24,70**€ 58,63 / l
SVR Topialyse Wasbalsem 200ml

SVR

SVR Topialyse Wasbalsem 200ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 14,48

€ 15,25**€ 72,40 / l
SVR Sensifine AR Crème 40ml

SVR

SVR Sensifine AR Crème 40ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 24,38

€ 25,69**€ 609,50 / l
SVR Clairial Serum 30ml

SVR

SVR Clairial Serum 30ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 47,96

€ 50,55**€ 1.598,67 / l
SVR Topialyse Handcrème 50ml

SVR

SVR Topialyse Handcrème 50ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 9,59

€ 10,11**€ 191,80 / l
SVR Physiopure Micellair Water 400ml

SVR

SVR Physiopure Micellair Water 400ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 19,50

€ 20,55**€ 48,75 / l
SVR Xerial 30 Voetcrème 50ml

SVR

SVR Xerial 30 Voetcrème 50ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 15,73

€ 16,58**€ 314,60 / l
SVR Topialyse Barrière Crème 50ml

SVR

SVR Topialyse Barrière Crème 50ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 11,96

€ 12,60**€ 239,20 / l
SVR Sensifine Make-upverwijderende balsem 250 ml

SVR

SVR Sensifine Make-upverwijderende balsem 250 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 28,23

€ 29,75**€ 141,15 / kg
SVR Sebiaclear Bodyspray 150 ml

SVR

SVR Sebiaclear Bodyspray 150 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 25,17

€ 26,52**€ 167,80 / l
SVR Sebiaclear Reinigingscrème Navulling 400 ml

SVR

SVR Sebiaclear Reinigingscrème Navulling 400 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 20,93

€ 22,05**€ 52,33 / l
SVR Sun Secure Fluide Photo Age SPF50+ 40ml

SVR

SVR Sun Secure Fluide Photo Age SPF50+ 40ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 37,56

€ 39,62**€ 939,00 / l