Gratis winkellevering
Verzending de volgende werkdag
10.000 referenties in gezondheid en welzijn
Uw parafarmaciemerken aan de beste prijzen*

SVR

Logo image

SVR : cosmetische verzorging met hoge nauwkeurigheid

De Laboratoires SVR, ontstaan in Picardië in 1962, bieden een groot productengamma aan van cosmetische verzorging en medische cosmetiek voor alle huidtypes (normaal, droog, volwassen, vet of gevoelig). De cosmetische verzorgingsproducten van SVR zijn onderverdeeld in verschillende gamma’s volgens de aard van de behandeling.

124 producten

SVR Extreme Sensifine Kalmerend Herstellend 30 ml

SVR

SVR Extreme Sensifine Kalmerend Herstellend 30 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 29,89

€ 31,49**€ 996,33 / l
SVR Physiopure Make-upverwijderende Olie 150 ml

SVR

SVR Physiopure Make-upverwijderende Olie 150 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 24,38

€ 25,69**€ 162,53 / l
SVR Sun Secure Zonnewater SPF 50+ 100 ml

SVR

SVR Sun Secure Zonnewater SPF 50+ 100 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 24,07

€ 25,36**€ 240,70 / l
SVR Palpebral Balsem 30 ml

SVR

SVR Palpebral Balsem 30 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 26,43

€ 27,85**€ 881,00 / l
SVR Physiopure Zuiverende Schuimende Reinigingsgel 400 ml
Promo undefined

SVR

SVR Physiopure Zuiverende Schuimende Reinigingsgel 400 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 19,99

€ 21,10**€ 49,98 / l
SVR Densitium Crème SPF30 50 ml

SVR

SVR Densitium Crème SPF30 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 51,91

€ 54,70**€ 1.038,20 / l
SVR Filler Biotic Oog- en Lipcontour 15 ml

SVR

SVR Filler Biotic Oog- en Lipcontour 15 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 30,39

€ 31,99**€ 2.026,00 / l
SVR Xerial Kloofcrème 50 ml

SVR

SVR Xerial Kloofcrème 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 16,36

€ 17,24**€ 327,20 / l
SVR Hydraliane Lichte Crème 50 ml

SVR

SVR Hydraliane Lichte Crème 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 24,06

€ 25,36**€ 481,20 / l
SVR Hydraliane Rijke Crème 50 ml

SVR

SVR Hydraliane Rijke Crème 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 24,06

€ 25,36**€ 481,20 / l
SVR Ampul Clairial 30 ml

SVR

SVR Ampul Clairial 30 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 53,49

€ 56,36**€ 297,17 / l
SVR B3 Masker Hydra Intens 12 ml

SVR

SVR B3 Masker Hydra Intens 12 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 8,03

€ 8,46**€ 669,17 / l
SVR Topialyse Lippenverzorging 4 g

SVR

SVR Topialyse Lippenverzorging 4 g

Voordeel*
Onze prijs

€ 8,65

€ 9,12**€ 2.162,50 / kg
SVR Xerial DM Psoriasis 200 ml

SVR

SVR Xerial DM Psoriasis 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 37,76

€ 39,78**€ 188,80 / l
Xerial 10 Lichaamsmelk 200 ml

SVR

Xerial 10 Lichaamsmelk 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 22,18

€ 23,37**€ 110,90 / l
Xerial 30 Gel-Crème 75 ml

SVR

Xerial 30 Gel-Crème 75 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 18,40

€ 19,39**€ 245,33 / l
Xerial 10 Lichaamsmelk Pompflacon 400 ml

SVR

Xerial 10 Lichaamsmelk Pompflacon 400 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 29,88

€ 31,49**€ 74,70 / l
SVR Cicavit+ Schuimende Gel 200 ml

SVR

SVR Cicavit+ Schuimende Gel 200 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 20,85

€ 21,96**€ 104,25 / l
SVR Sensifine Ar Getinte Crème 40 ml

SVR

SVR Sensifine Ar Getinte Crème 40 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 25,80

€ 27,18**€ 645,00 / l
SVR Sun Secure Extreme Gel Ultramat SPF 50+ 50 ml

SVR

SVR Sun Secure Extreme Gel Ultramat SPF 50+ 50 ml

Voordeel*
Onze prijs

€ 25,96

€ 27,35**€ 519,20 / l