text.skipToContent text.skipToNavigation
COVID-19 : Zelftesten beschikbaar aan € 1,99 per stuk

Ibuprofen EG 400mg 100 tabletten

Dit is een geneesmiddel, lees aandachtig de bijsluiter. Geen langdurig gebruik zonder medisch advies. Buiten het bereik van kinderen houden. Vraag advies aan uw arts of apotheker. Neem contact op met uw arts als u bijwerkingen ondervindt.

Dit is een geneesmiddel, lees aandachtig de bijsluiter. Geen langdurig gebruik zonder medisch advies. Buiten het bereik van kinderen houden. Vraag advies aan uw arts of apotheker. Neem contact op met uw arts als u bijwerkingen ondervindt.

niet-contractuele foto

Bevat ibuprofen als enige werkzame stof en is een geneesmiddel tegen pijn en koorts.
Bevat ibuprofen als enige werkzame stof en is een geneesmiddel tegen pijn en koorts.
De bijsluiter downloaden
Maximale toegelaten prijs €8,19
Onze prijs €7,09
In voorraad (web)
HOEVEELHEID

Dit geneesmiddel kan geleverd worden in de volgende landen:
BelgiëFrankrijkLuxemburgNederland

Toevoegen aan uw winkelmand

Gratis levering in uw Medi-Marketwinkel of vanaf € 59 aankopen

kenmerken

Naam product Ibuprofen EG 400mg 100 tabletten
Leverancier EG NV/SA
Herroeping Neen
CNK 0092502

Meer details

Volledige beschrijving:

Ibuprofen EG is een middel tegen pijn, koorts en ontsteking.

Samenstelling

  • De werkzame stof in Ibuprofen EG is ibuprofen. Hiervan is 400, 600 of 800 mg aanwezig per tablet.
  • De andere stoffen in Ibuprofen EG zijn: Dextrose monohydraat, povidon, sucrose ponopalmitaat, stearinezuur, talk, magnesiumstearaat, crospovidon, gehydrateerd siliciumdioxide.

Gebruik

Volwassenen en kinderen > 12 jaar

  • Startdosis: 3 x 600 mg/dag
  • Onderhoudsdosis: 3 x 400 mg of 2 x 600 mg/dag
  • Reumatoïde arthritis en spondylitis ankylopoïetica: 4 x 600 mg/dag
  • 2 x 400 mg/dag tot 3 x 400 mg of 2 x 600 mg/dag
  • Dysmenorroe: 3 x 400 mg per dag.
  • De behandeling starten bij het eerste pijnsymptoom; 2 - 3 dagen behandeling zijn over het algemeen voldoende
  • 400 mg, 1 x per dag
  • Max. 3 x 400 mg per dag
  • Startdosis, naargelang de ernst (gedurende enkele dagen):
    • OF 3000 mg/dag (2 x 600 mg 's morgens, 1 x 600 mg 's middags en 2 x 600 mg 's avonds
    • OF 2400 mg (1 x 600 mg 's morgens en 's middags, 2 x 600 mg 's avonds
    • Vervolgens geleidelijk verminderen tot 1800 mg/dag (3 x 600 mg), en dan tot een onderhoudsdosis van 1200 mg per dag (3 x 400 mg of 2 x 600 mg)
    • Max. 3 x 600 mg/dag

Kinderen < 12 jaar

  • 2 tot 6 jaar : maximum 600 mg per dag (3 x 200 mg)
  • 7 tot 11 jaar : maximum 1200 mg per dag (3 x 400 mg)

Toedieningswijze

  • Bij voorkeur ongeveer 1 u voor de maaltijd innemen
  • Neem de tabletten in met een glas water.
  • Ter behandeling van de ochtendstijfheid zal men de eerste dagdosis bij het ontwaken nuchter innemen, samen met wat vloeistof.

GRATIS LEVERING

In uw Medi-Marketwinkel of thuis vanaf € 59 aankopen

Online betaling

100% beveiligd

Prijs

Een voordeel (*) berekend in verhouding tot de aanbevolen nationale prijs van de leverancier (**)

Klantendienst

Beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9 tot 16.30 uur
+32 (0)2 705 83 08

paiment paiment Paiment per per Price shipping shipping Shipping support support Support pharma location Location gift Gift user User basket Basket menu checked out-of-stock weak-stock gift gift shipping giftbox zoom-in cart